Ученические олимпиадыУчнівські олімпіади
В Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту закінчився І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. |
Учасниками олімпіад були учні навчальних груп І-го, ІІ-го та ІІІ-го курсів, що навчаються на основі базової загальної середньої освіти, та учні на базі повної загальної середньої освіти (правознавство). |
За результатами олімпіади з української мови та літератури серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Горич Інна (ОС-8) |
ІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) |
ІІІ місце – Однороб Дмитро (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади серед учнів ІІ-го курсу призові місця посіли: |
І місце – Саричев Владислав (ПМЕП-2/9) |
ІІ місце – Бобловський В’ячеслав (ПМЕП-2/9) |
ІІІ місце – Христоєв Юрій (ПМЕП-2 /9) |
За результатами олімпіади з математики серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Лукашов Артем (ПМТ-1) |
ІІ місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1) |
ІІІ місце – Однороб Дмитро (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади серед учнів ІІ-го курсу призові місця посіли: |
І місце – Кравченко Артем (ОВСП-1) |
ІІ місце – Олійник Аліна (ОС-9) |
ІІІ місце – Саричев Владислав (ПМЕП-2/9) та Коров’яковський Олексій (ОВСП-1) |
За результатами олімпіади з історії серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Горич Інна (ОС-8) |
ІІ місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1) |
ІІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) |
За результатами олімпіади серед учнів ІІ-го курсу призові місця посіли: |
І місце – Христоєв Юрій (ПМЕП-2 /9) |
ІІ місце – Цепковський Андрій (ОВСП-1) |
ІІІ місце – Карпенко Антон (ПМЕП-2 /9) |
За результатами олімпіади з хімії призові місця посіли: |
І місце – Христоєв Юрій (ПМЕП-2/9) |
ІІ місце – Коров’яковський Олексій (ОВСП-1) |
ІІІ місце – Вольвач Микола (ОС-9), Голубничий Дмитро (ППВ-7) |
Результати олімпіади з правознавства: |
І місце – Кобзар Владислав (ППВ-8) |
ІІ місце – Горич Інна (ОС-8) |
ІІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) |
Результати олімпіади з фізики: |
І місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1) |
ІІ місце – Однороб Дмитро (ПМЕП-1/9) |
ІІІ місце – Новомирська Любов (ОС-8) та Козлов Антон (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади з інформатики призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Івахненко Карина (ОС-9) |
ІІ місце – Вольвач Микола (ОС-9) |
ІІІ місце – Каліта Олександр (ОС-9) |
Результати олімпіади з біології : |
І місце – Маркович Владислав (ОС-8) |
ІІ місце – Гузенко Юлія Миколаївна (ОС-8) |
ІІІ місце – Гурін Костянтин (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади з іноземної мови (англійської) призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Ткач Віталій (ПМТЕ-15) |
ІІ місце – Свистун Давид (ОС-10) |
ІІІ місце – Саричев Владислав (ПМТЕ-2/9) та Курко Руслан (ПМТЕ-2/9) |
|
В Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту закінчився І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. |
Учасниками олімпіад були учні навчальних груп І-го, ІІ-го та ІІІ-го курсів, що навчаються на основі базової загальної середньої освіти, та учні на базі повної загальної середньої освіти (правознавство). |
За результатами олімпіади з української мови та літератури серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Горич Інна (ОС-8) |
ІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) |
ІІІ місце – Однороб Дмитро (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади серед учнів ІІ-го курсу призові місця посіли: |
І місце – Саричев Владислав (ПМЕП-2/9) |
ІІ місце – Бобловський В’ячеслав (ПМЕП-2/9) |
ІІІ місце – Христоєв Юрій (ПМЕП-2 /9) |
За результатами олімпіади з математики серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Лукашов Артем (ПМТ-1) |
ІІ місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1) |
ІІІ місце – Однороб Дмитро (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади серед учнів ІІ-го курсу призові місця посіли: |
І місце – Кравченко Артем (ОВСП-1) |
ІІ місце – Олійник Аліна (ОС-9) |
ІІІ місце – Саричев Владислав (ПМЕП-2/9) та Коров’яковський Олексій (ОВСП-1) |
За результатами олімпіади з історії серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Горич Інна (ОС-8) |
ІІ місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1) |
ІІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) |
За результатами олімпіади серед учнів ІІ-го курсу призові місця посіли: |
І місце – Христоєв Юрій (ПМЕП-2 /9) |
ІІ місце – Цепковський Андрій (ОВСП-1) |
ІІІ місце – Карпенко Антон (ПМЕП-2 /9) |
За результатами олімпіади з хімії призові місця посіли: |
І місце – Христоєв Юрій (ПМЕП-2/9) |
ІІ місце – Коров’яковський Олексій (ОВСП-1) |
ІІІ місце – Вольвач Микола (ОС-9), Голубничий Дмитро (ППВ-7) |
Результати олімпіади з правознавства: |
І місце – Кобзар Владислав (ППВ-8) |
ІІ місце – Горич Інна (ОС-8) |
ІІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) |
Результати олімпіади з фізики: |
І місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1) |
ІІ місце – Однороб Дмитро (ПМЕП-1/9) |
ІІІ місце – Новомирська Любов (ОС-8) та Козлов Антон (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади з інформатики призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Івахненко Карина (ОС-9) |
ІІ місце – Вольвач Микола (ОС-9) |
ІІІ місце – Каліта Олександр (ОС-9) |
Результати олімпіади з біології : |
І місце – Маркович Владислав (ОС-8) |
ІІ місце – Гузенко Юлія Миколаївна (ОС-8) |
ІІІ місце – Гурін Костянтин (ПМЕП-1/9) |
За результатами олімпіади з іноземної мови (англійської) призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Ткач Віталій (ПМТЕ-15) |
ІІ місце – Свистун Давид (ОС-10) |
ІІІ місце – Саричев Владислав (ПМТЕ-2/9) та Курко Руслан (ПМТЕ-2/9) |
|
|
|