Головна » Без рубрики » Доторкнися словом до серця

Доторкнися словом до серця     8 листопада  2017 року в читальній залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту бібліотекар Підченко Л.М. провела поетично-пізнавальне свято «Доторкнися словом до серця», присвячене Дню української писемності та мови. На цей захід були запрошені письменники Харківської обласної організації Національної спілки письменників України В.С.Бойко та К.П.Маковійський.

1 1.2

     Учні поглибили знання про витоки нашої мови, її місце серед інших слов’янських мов, вшанували пам’ять славнозвісних просвітителів слов’ян – Кирила та Мефодія, видатного давньоруського письменника-літописця Нестора.

   Цікавими та змістовними були розповіді заслуженого працівника культури України, поета, перекладача В.С.Бойка та лауреата Всеукраїнської премії імені Степана Сапеляка, поета К.П.Маковійського про походження української писемності. Майстри слова із задоволенням читали свої поезії, відповідали на запитання учасників заходу.

4 5

    Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці, в атмосфері цілковитого взаєморозуміння. На згадку В.С.Бойко подарував бібліотеці свої дві збірочки з автографом. Учні із задоволенням робили фото на пам’ять із письменниками. Зустріч залишила в серцях тепло і радість від спілкування, стала поштовхом ще раз замислитись над загальнолюдськими цінностями, адже у творах майстрів слова палко звучить любов до людини та життя.

6 2