Головна » Без рубрики » Майбутнє України-2017

Майбутнє України-2017    Вітаємо призера І (обласного) етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» Курова Дмитра, учня групи ПМТЕ-16, у номінації «Машинобудування».

Куров Д. з викладачем Говор К.В.

Куров Д. з викладачем Говор К.В.

     У Харківській області відбувся І (обласний) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», який проходив з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, залучення учнів до науково-дослідницької діяльності, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів.

    У виставці взяли участь 16 учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області та 1 представник професійно-технічних навчальних закладів Куров Дмитро, учень Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту (наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2017 № 285).

   Куров Дмитро посів ІІ місце у номінації «Машинобудування» з роботою «Використання двигунів з магнітним підвішуванням та сонячними панелями у приміському залізничному сполученні».

Вітаємо!!!