Головна » Без рубрики » Вивчення стану викладання української мови і літератури

Вивчення стану викладання української мови і літератури     Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту відвідав методист НМЦ ПТО в Харківській області Ярошенко Юрій Олексійович з метою вивчення стану викладання української мови і літератури та стану підготовки до семінару викладачів іноземної мови, який планується на 15 листопада на базі нашого ліцею, та надання методичної допомоги.
     В рамках вивчення стану викладання української мови і літератури викладач Дякунчак Н.Я. провела урок з української літератури за темою «Життєвий і творчий шлях І.Карпенка-Карого. Багатогранність діяльності. Жанрова різноманітність творів. І.Карпенко-Карий і «театр корифеїв»» в навчальній групі ПМТЕ-19 (І-й курс), на якому були також присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Родченко О.Л., методист Рожкова Т.Д. та інші колеги.

DSC_0074 DSC_0081

    Наталія Ярославівна використала на уроці інтерактивні та особистісно-орієнтовані методики. Повноті, насиченості та творчості роботи учнів сприяло комплексне методичне забезпечення уроку, створене викладачем. Їхній увазі були представлені портрети акторів «театру корифеїв» та І.Карпенка-Карого, виставка його творів, супроводжуюча презентація, опорні конспекти та інші дидактичні матеріали. Учні працювали з підручником, конспектом, ілюстраціями, складали пазли і схеми психологічного портрету письменника, розгадували кросворд і ребуси, заповнювали анкети «Я знайомлюся з життям І.Карпенка-Карого та таблиці «Жанрова різноманітність творів», написали літературний диктант.
     Різноманітність та раціональність застосованих Наталією Ярославівною методів і форм роботи з дотриманням принципів дидактики уможливило визнати методистом НМЦ ПТО Ярошенком Ю.О. та присутніми: урок проведений на високому науково-методичному рівні.
     Також методистом була складена кваліметрична модель стану викладання української мови і літератури, в якій визначена оцінка – 0,97.

DSC_0088 DSC_0091
DSC_0094