Головна » Без рубрики » ВиставкаВиставка-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів

ВиставкаВиставка-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів

У рамках проведення ІІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів ПТНЗ Харківській області проводиться виставка-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів та розвиток їх творчих здібностей» з метою виявлення, розповсюдження і впровадження у навчально-виховний процес інноваційних педагогічних технологій, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників та активізації роботи педагогів щодо розвитку інформаційно-методичного забезпечення педагогічного процесу.
Команда викладачів Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту взяла участь в виставці-огляді.
За підсумками виставка-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів та розвиток їх творчих здібностей» у 2012/2013 н.р. команда викладачів ліцею посіла ІІ-й рейтинг.

 

   У рамках проведення ІІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів ПТНЗ Харківській області проводиться виставка-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів  та розвиток їх творчих здібностей» з метою виявлення, розповсюдження і впровадження у навчально-виховний процес інноваційних педагогічних технологій, виявлення кращого досвіду роботи педагогічних працівників та активізації роботи педагогів щодо розвитку інформаційно-методичного забезпечення педагогічного процесу.
    Команда викладачів Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту взяла  участь в виставці-огляді.
   За підсумками  виставка-огляд методичних та дидактичних матеріалів викладачів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів  та розвиток їх творчих здібностей» у 2012/2013 н.р. команда викладачів ліцею посіла ІІ-й рейтинг