В Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту закінчився І-й етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів.
Учасниками олімпіад були учні навчальних груп І-го, ІІ-го та ІІІ-го курсів. |
Результати олімпіади з математики: |
І місце – Старіченко Яніна (ППВ-6)
ІІ місце – Лукашов Артем (ПМТ-1) та Козлов Антон (ПМЕП-1/9)
ІІІ місце – Мінченко Дмитро (ПМТЕ-13) та Чемуненко Сергій (ПМТ-1) |
Олімпіада з математики |
За результатами олімпіади з історії призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Куприк Дмитро (ОС-7)
ІІ місце – Білоцерківська Анжела (ОС-7)
ІІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) та Глушко Денис (ПМТЕ-14) |
Олімпіада з історії |
Результати олімпіади з правознавства: |
І місце – Старіченко Яніна (ППВ-6)
ІІ місце – Куприк Дмитро (ОС-7)
ІІІ місце – Лічман Катерина (ППВ-7)
За результатами олімпіади з хімії призові місця посіли:
І місце – Золочевський Станіслав (ПМТ-1)
ІІ місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1)
ІІІ місце – Горич Інна (ОС-8), Окунєв Олексій (ПМЕП-1/9) |
|
За результатами олімпіади з української мови та літератури серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Полубінська Ганна (ППВ-6)
ІІ місце – Давидова Юлія (ППВ-6)
ІІІ місце – Нагорна Вікторія (ОС-7) |
Серед учнів ІІ-го курсу призові місця посіли: |
І місце – Горич Інна (ОС-8)
ІІ місце – Западинський Дмитро (ПМТ-1)
ІІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) |
Олімпіада з української мови та літератури |
Результати олімпіади з фізики: |
І місце – Волошин Ярослав (ПМТЕ-14)
ІІ місце – Лукашов Артем (ПМТ-1)
ІІІ місце – Кись Вадим (ОС-7) |
Олімпіада з фізики |
За результатами олімпіади з інформатики призові місця розподілилися: |
І місце – Горич Інна (ОС-8)
ІІ місце – Білоцерківська Анжела (ОС-7)
ІІІ місце – Гузенко Юлія (ОС-8) та Гладун Юлія (ОС-7) |
Олімпіада з інформатики |
Результати олімпіади з біології: |
І місце – Куприк Дмитро (ОС-7)
ІІ місце – Білоцерківська Анжела (ОС-7)
ІІІ місце – Полубінська Ганна (ППВ-6) |
|
За результатами олімпіади з іноземної мови (англійської) серед учнів ІІІ-го курсу призові місця розподілилися таким чином: |
І місце – Усенко Анастасія (ППВ-6)
ІІ місце – Звєрєв Максим (ОС-7)
ІІІ місце – Полубінська Ганна (ППВ-6) |
серед учнів ІІ-го курсу призові місця розподілилися: |
І місце – Горич Інна (ОС-8)
ІІ місце – Глупак Марія (ОС-8)
ІІІ місце – Золочевський Станіслав (ПМТ-1) |
Нагородження учасників |
Переможців олімпіад поздоровлено та нагороджено Дипломами на загальноліцейному заході, також побажали їм успішної підготовки до ІІІ-го етапу та нових перемог. |
Переможці олімпіад |