Головна » » Мапа сайту » Бібліотека » Електронна бібліотека

Електронна бібліотека


Напрями роботи бібліотеки

      Бібліотека ліцею – це бібліотечно-інформаційний центр із локальною мережею та Інтернет, а сам центр виконує інформаційну, освітню, виховну функції, всебічно сприяє оперативному забезпеченню учнівської молоді необхідною інформацією, формуючи у майбутніх фахівців готовність до роботи в умовах інформатизації суспільства.

b2_1 b2a

      У найближчій історичній перспективі пріоритетним і розвиненим буде те суспільство, котре володіє кращою інформацією, кращим технічним інформаційним забезпеченням. Оволодіння інформаційною культурою, інформаційним світом, пояснення і розуміння – одне із завдань освіти XXI століття щодо підготовки кваліфікованого робітника до життя та трудової діяльності в інформаційному суспільстві, що є основною метою організації навчально-виховного процесу Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

    У зв’язку з цим виникла потреба створення сучасної моделі бібліотечного обслуговування як одного із чинників підвищення якості навчально-виховного процесу, направленого на підготовку кваліфікованого робітника, у вигляді електронної бібліотеки.

слайд 3
слайд 4
 слайд 5