Професійне навчання

   Пізнати секрети предметів «Будова та ремонт тепловоза», «Управління та технічне обслуговування тепловоза» Вам допоможе Тридуб Є.Г., викладач вищої категорії.       

Тридуб Є.Г. з учнями

     На своїх уроках він постійно використовує відеофільми, діючі стенди, макети, мультимедійні презентації в поєднанні з лекційним матеріалом, які дають змогу досконало оволодіти секретами цієї професії.

На уроці

    На уроках Тридуба Є.Г. Ви дізнаєтеся про будову тепловоза: призначення, конструкцію та роботу вузлів дизеля, пневматичного та електричного обладнання; пневматичну та електричну схеми тепловоза та їх дію.
    Познайомитеся з правилами приймання, обслуговування та експлуатації тепловоза, з регламентом дій при виникненні нестандартних ситуацій та пізнаєте ще багато іншого.
    Пізнати секрети предметів «Будова та ремонт електровоза», «Управління та технічне обслуговування електровоза», “Автогальма”  Вам допоможе Сватовський І.П. викладач першої категорії. 

Урок проводить Сватовський І.П.

    На його уроках  Ви дізнаєтеся про будову електорвоза, познайомитися з правилами приймання, обслуговування та експлуатації електровоза.
     Отримаєте знання про гальмівне обладнання локомотивів та ще багато цікавого.

Свистун В.В. з учнями

    Провідним висококваліфікованим фахівцем при підготовці кваліфікованих робітників  професії “Касир квитковий. Касир товарний. Провідник пасажирського вагона” є Свистун В.В. – викладач вищої категорії. 
    Вона викладає предмети: «Організація пасажирських перевезень», «Будова та експлуатація суцільноиеталевих пасажирських вагонів», «Організація роботи квиткових касирів».     
    На уроках Свистун В.В. Ви дізнаєтеся про правила перевезення пасажирів, вантажу та багажу залізничним транспортом.
    Познайомитеся з будовою, обладнанням пасажирських вагонів усіх типів, гальмівним обладнанням, будовою та принципом дії автозчепу, підвагонного обладнання.
   Досконало оволодієте правилами ведення касових і банківських операцій в частині ведення обліку та звітності; інструкціями з отримання, зберігання і здавання грошей, бланками документів та іншими матеріальними цінностям та пізнаєте багато іншого.      

Урок проводить Свистун В.В

   Уроки Валентини Володимирівни завжди проходять на високому рівні із застосуванням інтерактивних технологій навчання.
При викладанні предметів використовуються відеофільми, мультимедійні презентації, наочний матеріал в поєднанні з лекційним матеріалом дають змогу досконало оволодіти секретами обраної професії.
    При викладанні предметів використовуються відеофільми, мультимедійні презентації, наочний матеріал в поєднанні з лекційним матеріалом дають змогу досконало оволодіти секретами обраної професії.
         Оволодіти секретами предметів професії “Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника» Вам допоможе викладач вищої  категорії  Рожкова Т.Д.
  Ви познайомитеся з правилами експлуатації комп’ютерної техніки і системами зв’язку; технологією опрацювання даних, робочими інструкціями, програмним забезпеченням, що використовується в сучасному світі; послідовністю виконання операцій у комп’ютерних системах (мережах). 
 Потрапите до Всесвітньої мережі Internet.      У нас Ви станете справжнім професіоналом своєї справи.

Урок проводить Говор К.В.

   Опанувати знання з предмета “Електротехніка з основами промислової електроніки” допоможе Говор К.В., викладач першої категорії.    На  її уроках Ви отримаєте знання про практичне застосування процесів, що відбуваються в електричному та магнітному полях. За допомогою віртуальної лабораторії вивчите основні фізичні закони стосовно електромагнетизму.
   

На уроці

Викладач Говор К.В. з учнями