Головна » » Мапа сайту » Про ліцей » Наші досягнення » Досягнення за 2015-2016 навчальний рік

Досягнення за 2015-2016 навчальний рік

 

Команда викладачів Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту брала  участь у виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів викладачів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки. За підсумками  виставки-огляду у 2015/2016 навчальному році команда викладачів ліцею посіла 10-й рейтинг.

Команда учнів ліцею брала  участь в ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських  олімпіад з навчальних предметів серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2015/2016 навчальному році. За підсумками  команда учнів ліцею посіла 11-й рейтинг.

Результати участі в обласній олімпіаді з охорони праці та виставці-конкурсі дидактичних матеріалів викладачів предмета «Охорона праці»:

– у олімпіаді з охорони праці: учень Ірга О. зайняв 2 рейтингове місце;

– методична розробка   викладача Каліненко С.Д. на тему «Надання першої допомоги потерпілим при нещасних випадках»» зайняла 3 рейтингове місце.

В обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності, технічної та декоративно-прикладної творчості серед ПТНЗ Харківської області, який проходив під девізом «Народжені вільними», ліцей  має результати: художня самодіяльність – ІІ місце; технічна та декоративно-прикладна творчість – ІІІ місце.

В обласному конкурсі «Ми – майбутнє України!» серед ПТНЗ Харківської області учениця Юрченко Д. посіла І місце у номінації «Вокал естрадний» з піснею «Україна – це ми».

В обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ Харківської області ліцей виборов VІ рейтингове місце.

У І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у науковій секції «Електроніка та приладобудування» учень ІІІ-го курсу Андрейко Ю.  став переможцем серед учнів ПТНЗ та брав участь у ІІ етапі конкурсу.

У 2015/2016 навчальному році учні ліцею були учасниками:

– ІІІ-го (обласного) етапу ХVІ-го Міжнародного конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика: Юрченко Д. – 7 місце,  Стешенко О. – 18 місце.

– ІІ-го (обласного) етапу  VІ-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка: І-й курс – Перепадя А. – 8  місце, ІІ-й курс Стешенко О.  -– 6 місце, ІІІ-й курс – Юрченко Д. – 11 місце.

На базі ліцею проведені обласні заходи для педагогічних працівників Харківської області: школу передового досвіду викладачів-початківців предмета «Охорона праці» проводила викладач Каліненко С.Д.; семінар-практикум з предмета «Людина і світ» проводила викладач Коваленко С.І.

Команда учнів ліцею брала участь у обласному заході серед ПТНЗ Харківської області присвяченому Всесвітньому дню охорони праці та нагороджена грамотою за «Ініціативність у конкурсі «Безпека праці на першому місці»».

Ліцей брав участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2016». Конкурсна робота  у тематичні номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти» нагороджена срібною медаллю. У складі Асоціації ПТНЗ України залізничного профілю конкурсна робота у номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза навчальний час» нагороджена золотою медаллю.

У вебометричному рейтингу Sumy Web Rank 2016 серед навчальних закладів професійно-технічної освіти учасників VІ Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти ліцей посів 2-е місце та нагороджений дипломом.