Головна » » Мапа сайту » Про ліцей » Наші досягнення » Досягнення за 2012-2013 навчальний рік

Досягнення за 2012-2013 навчальний рік

     Педагогічний колектив ЛПЛЗТ став переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’я», також переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’я» у номінації «Професійно-навчальний технічний заклад». Заступник директора з НВихР поділилася досвідом  роботи педагогічного колективу ліцею в рамках Школи, надрукувавши спільно з НМЦ ПТО брошуру «Ми – ліцей майбутнього. Ми – школа сприяння здоров’ю».
     У конкурсах на кращий сценарій виховного заходу до свята Першого дзвоника – ІІ місце (заступник директора з НВихР Дякунчак Н.Я.), випускного вечора – І місце (заступник директора з НВР Агєєва О.О.), до Дня здоров’я – ІІІ місце (майстер в/н Перва О.С.)  у системі ПТО.
     ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі веб-сайтів професійно-технічних навчальних закладів.
     І місце у ІІ-му етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.  У фінальному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Диплом ІІІ ступеня (Наказ МОН України №448 від 17 квітня 2013 року).
     ІІІ і ІV місця у ІІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика
     За підсумками  ІІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів ПТНЗ Харківській області у 2012/2013 н.р. команда ліцею посіла ІІ-й рейтинг (І місце з фізики, І місце з історії України, І місце з хімії, ІІ місце з правознавства, VI місце з інформатики, VIІІ місце з української мови та літератури, ХVIІ місце з біології, ХVIІ місце з іноземної мови (англійської), ХХVI місце з математики).
     За підсумками  виставки-огляду методичних і дидактичних матеріалів викладачів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів  та розвиток їх творчих здібностей» у 2012/2013 н.р. команда викладачів ліцею посіла ІІ-й рейтинг (Х місце з фізики, ІV місце з історії України, V місце з хімії, VІІ місце з правознавства, I місце з інформатики, IІІ місце з української мови та літератури, ІV місце з біології, VІIІ місце з іноземної мови (англійської), VI місце з математики).
     V місце у ІІ етапі олімпіади з предмета «Охорона праці» серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2012/2013 н.р.
     Обласна виставка-огляд інформаційно-методичного забезпечення предмета “Охорона праці” у 2012/2013 н.р.  – ІІІ місце.
    Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2012-2013 навчальному році з професії “Секретар керівника (організації, підприємства, установи)” – ІІІ місце.
     За підсумками обласної виставки-огляду методичних та дидактичних матерiалiв педагогічних працівників ПТНЗ Харківської області з професії “Оператор комп’ютерного набору” – І місце.
    За результатами обласної виставки-огляду методичних та дидактичних матерiалiв педагогічних працівників ПТНЗ Харківської області з професії “Секретар керівника (організації, підприємства, установи)” – І місце.
  Стали фіналістами обласного огляду кабінетів природничо-математичної підготовки професійно-технічних навчальних закладів Харківської області у 2012-2013 навчальному році» в номінації «Кращий кабінет хімії» та посіли   ІІ місце.
     Впродовж 2012-2013н.р. педагогічний колектив був учасником міжрегіональної спеціалізованої виставки з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини – 2012», свята професійно-технічної освіти «Робітнича професія – запорука сталого розвитку економіки Харківщини».
     Ліцей прийняв участь у обласному огляді художньої самодіяльності та технічної творчості під девізом «Низький уклін Вам, ветерани!» за що колектив ліцею нагороджений грамотою за ІІ місце у художній самодіяльності та ІІІ місце у технічній творчості.
     Учні навчальних груп взяли участь у Всеукраїнській акції «Світ через об’єктив», матеріали направлені для участі у конкурсі до м.Київа.
     В період з вересня по грудень 2012 р. згідно Календаря обласних змагань серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області учні ліцею брали  участь в таких змаганнях:
– Легка атлетика – 8 місце
 – Легкоатлетичний крос  – 2 місце
     Укладено угоду про науково-методичне співробітництво з інститутом професійно-технічної освіти АПН України від 16.01.2013року та договір про співробітництво між Люботинським професійним ліцеєм залізничного транспорту  та Харківським центром професійної освіти Південної залізниці №13 від 20.11.2012 року.