Головна » » Мапа сайту » Про ліцей » Наші досягнення » Досягнення за 2014-2015 навчальний рік

Досягнення за 2014-2015 навчальний рік

У 2014-2015 н.р. учні ліцею приймали участь у ІІ-му (обласному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка, де посіли два перших і одне друге місце.
Два ІІ місця у ІІІ (обласному) етапі ХV Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика
За підсумками ІІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед учнів ПТНЗ Харківській області у 2014/2015 н.р. команда ліцею посіла І-й рейтинг (V місце з фізики, І місце з історії України, VІ місце з хімії, VІІ місце з правознавства, VІ місце з інформатики, І місце з української мови та літератури, V місце з біології, I місце з іноземної мови (англійської), I місце з математики).
За підсумками виставки-огляду методичних і дидактичних матеріалів викладачів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів та розвиток їх творчих здібностей» у 2014/2015 н.р. команда викладачів ліцею посіла V-й рейтинг (Х місце з фізики, XVІІ місце з історії України, ХVІ місце з біології, Х місце з правознавства, ІІ місце з інформатики, ІV місце з світової літератури, VІ місце з іноземної мови (англійської), краща з дванадцяти з математики).
X місце у ІІ етапі олімпіади з предмета «Охорона праці» серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2014/2015 н.р.
Обласна виставка-огляд інформаційно-методичного забезпечення предмета “Охорона праці” у 2014/2015 н.р. – ІІІ місце.
Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2014-2015 навчальному році з професії “ Оператор комп’ютерного набору” – VІ місце.
За підсумками обласної виставки-огляду методичних та дидактичних матерiалiв педагогічних працівників ПТНЗ Харківської області з професії “Оператор комп’ютерного набору” –IV місце.
І місце в обласному огляду кабінетів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області у 2014-2015 навчальному році» в номінації «Кращий кабінет Світової літератури»
ІІ місце у І (обласного) етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвяченого 85-річному від дня народження Ліни Костенко в номінації «Жив-був народ над Прип’яттю – і зник”.

Учениця групи ОС-10, Щербініна Валерія Вадимівна  отримала диплом учасника V Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів  “Майбутнє України”.