Головна » » Мапа сайту » Палітра творчої молоді

Палітра творчої молоді

 Кожен із нас має таланти. Хтось уже відкрив їх, а хтось ще шукає

Кожного року до Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту вступають учні, які поставили свідому мету – мати якісні знання з базових предметів та по закінченню вступити до вищих навчальних закладів і стати висококваліфікованим робітником


Гриценко Єгор

група ПМТЕ-19

2020/2021 н.р.

Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області з професії «Машиніст тепловоза», кваліфікація: «Помічник машиніста тепловоза» – І-е місце


Кагальняк Дмитро

група ПМТЕ-19

2020/2021 н.р.

Переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області з професії «Машиніст тепловоза», кваліфікація: «Помічник машиніста тепловоза» – ІІ-е місце.

2019/2020 н.р.

Учасник І (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення: технічні науки, секція: науково-технічна творчість та винахідництво, тема «Дослідження можливості використання водневого електролізера на залізницях України та світу»

2018/2019 н.р.

Учасник обласної олімпіади з охорони праці серед учнів закладів професійно-технічної освіти Харківської області (6-е рейтингове місце)


Федоренко Альбіна

група ППВ-11

2019/2020 н.р.

Переможець І (відбіркового) етапу Галузевого конкурсу професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії 5112 Провідник пасажирського вагона, кваліфікація: Провідник пасажирського вагона – І-е місце


Гуренко Анна

група ППВ-11

2019/2020 н.р.

Переможець І (відбіркового) етапу Галузевого конкурсу професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії 5112 Провідник пасажирського вагона, кваліфікація: Провідник пасажирського вагона – ІІ-е місце


Коновалова Анастасія

група ППВ-11

2019/2020 н.р.

Переможець І (відбіркового) етапу Галузевого конкурсу професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії 5112 Провідник пасажирського вагона, кваліфікація: Провідник пасажирського вагона –ІІІ-е місце


Свірідов Дмитро

група ПМТЕ-18

2019/2020 н.р.

Переможець І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkils Ukraine» – ІІІ-е місце (листопад 2019 року, м. Харків)

Переможець Галузевого конкурсу професійної майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти України залізничного профілю з професії 8311 Машиніст тепловоза, кваліфікація: Помічник машиніста тепловоза – ІІ-е місце (грудень 2019 року, м. Козятин)


Афанасьєв Артем

група ПМТЕ-18

2019/2020 н.р.

Учасник І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkils Ukraine»4-е місце (листопад 2019 року, м. Харків)


Василець Євгеній

група ПМЕП-4/9

2019/2020 н.р.

Лауреат обласного фестивалю-огляду молодіжної творчості «Учень року ЗП(ПТ)О – 2019» серед учнів ЗП(ПТ)О у Харківській області, номінація «Спортсмен року» ІІ-е рейтингове місце


Крючков Денис

група ПМЕП-5/9

2019/2020 н.р.

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області – ІІ-е місце.


Кальніцький Олексій

група ПМЕП-4/9

2019/2020 н.р.

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області – І-е місце.


Чернишов Дмитро

група ПМТЕ-19

2019/2020 н.р.

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області – І-е місце.


Адаменко Євгеній

група ПМТЕ-17

2018/2019 н.р.

Переможець Галузевого конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України залізничного профілю з професії 8311 Машиніст електровоза, кваліфікація: Помічник машиніста електровоза – І-е місце (березень 2019 року, м. Люботин)


Левченко Микита

група ПМТЕ-17

2018/2019 н.р.

Учасник Галузевого конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України залізничного профілю з професії 7233 Слюсар з ремонту рухомого складу, кваліфікація: Слюсар з ремонту рухомого складу 3-го розряду – 4-е місце (квітень 2019 року, м. Київ)


Шевченко Владислав

група ППВ-11

2018/2019 н.р.

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області – ІІІ-е місце.


Нестеренко Єлизавета

група ППВ-10

2018/2019 н.р.

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області – І-е місце.


Черепаня Вікторія

група ППВ-10

2017/2018 н.р.

Гран-прі у Всеукраїнському конкурсі «Учень року – 2018» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти (травень 2018 року, м. Ромни)

куров 2

Куров Дмитро

2017/2018 н.р.

ІІ місце у І (обласному) етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

2016/2017 н.р.

І місце у ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області у 2016/2017 навчальному році.

xvPgKkDTSL8

Борисенко Інна

2016/2017 н.р.

І місце у ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області у 2016/2017 навчальному році.

2016-06-25-21-14-57-085

Перепадя Анастасія

група ППВ-10

2018/2019 н.р.

Переможець Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми за тверезе життя», категорія «Дорослі» вірш «Будь в тренде – проживи жизнь трезво!» – І-е місце

2017/2018 н.р.

ІІІ місце у ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області у 2017/2018 навчальному році.

Дипломант Вікторини знавців японської поезії (хайку)

2016/2017 н.р.

Переможець Всеукраїнського конкурсу “Знайди героя Чорнобиля поруч” у номінації “Креативність дизайну”.


Андрейко Юрій

2016/2017 н.р.

І етап Всеукраїнського конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт учнів–членів МАН України у відділенні технічних наук –  І  місце.

2015/2016 н.р

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у науковій секції «Електроніка та приладобудування»  став переможцем серед учнів ПТНЗ.

555

Юрченко Дарія

2015/2016 н.р.

Обласний конкурс «Ми – майбутнє України!» серед ПТНЗ Харківської області – І місце у номінації «Вокал естрадний» з піснею «Україна – це ми».

2014/2015 н.р.

ІІІ-й (обласний) етап ХV-го Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра ЯцикаЮрченко Дарія – ІІ місце.

ІІ-й (обласний) етап V-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка – ІІ місце.

щербинина

Щербініна Валерія

2014/2015 н.р.

І (обласний) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» – І місце у номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології». Лауреат ІІ (фінального) етапу виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

конкурс 18. 05. 14 001

Карпенко Антон

2014/2015 н.р.

ІІІ-й (обласний) етап ХV-го Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика – ІІ місце.

ІІ-й (обласний) етап V-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка – І місце.

2013/2014 н.р.

Фінальний етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Диплом ІІІ ступеня (Наказ МОН України № 516 від 25 квітня 2014 року).

Рисунок1

Третяк Іван

2013/2014 н.р.

Призер Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії “Слюсар з ремонту рухомого складу” у 2014 році.

сонях5

Горич Інна

2013/2014 н.р.

Фінальний етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Диплом ІІІ ступеня (Наказ МОН України № 516 від 25 квітня 2014 року).

2012/2013 н.р.

І місце у ІІ-му етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.  У фінальному етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – Диплом ІІІ ступеня (Наказ МОН України №448 від 17 квітня 2013 року).