Головна » Профорієнтація » День відкритих дверей «Абітурієнт – 2019»

День відкритих дверей «Абітурієнт – 2019» Дні відкритих дверей – це вже традиція Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, яку люблять учні й абітурієнти.
   В рамках соціального партнерства, за підтримки виробничих підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» 30.11.2018 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту пройшов День відкритих дверей «Абітурієнт – 2019». Майже 250 відвідувачів завітали до ліцею, щоб ознайомитися з його освітнім процесом та з перших уст дізнатися про особливості вступу на навчання, можливості подальшого працевлаштування та кар’єрного зростання.
   Під час зустрічі заступник начальника станції Люботин Владислав Євгенович Навроцький та в.о. начальника вокзалу станції Люботин ВП «Сумська дирекція залізничних перевезень» Марія Миколаївна Ринкова, заступник начальника з експлуатації Анатолій Михайлович Мізяк та машиніст-інструктор Олексій Вікторович Шевченко ВП «Моторвагонне депо Люботин» розповіли присутнім про особливості діяльності залізниці, ознайомили з вимогами до майбутніх кваліфікованих робітників та запросили до своїх підрозділів на робочі місця.
 Перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками виступила директор ліцею Ольга Олександрівна Агєєва. Вона проінформувала про умови та правила вступу до ліцею, розповіла про порядок навчання та про можливості, які отримує кожен учень ліцею для навчання, професійного саморозвитку і дозвілля.
 Старший майстер ліцею Зоя Миколаївна Чаговець ознайомила відвідувачів із базовими підприємствами-соціальними партнерами з питань проходження виробничого навчання та виробничої практики, а також розповіла про впровадження у ліцеї дуальної форми навчання.
Першокурсники підготували для майбутніх абітурієнтів невеличкий концерт, щоб краще познайомити з насиченим творчим учнівським життям.
   У рамках Дня відкритих дверей учні продемонстрували майстер-клас з управління локомотивами та надали можливість відвідувачам відчути себе справжніми залізничниками, управляючи локомотивом.
Подальша робота Дня відкритих дверей продовжилася екскурсією навчальним закладом, під час якої викладачі презентували роботу навчальних кабінетів та вводили у дивовижний світ залізничних професій.
  Наприкінці маленької подорожі ліцеєм, абітурієнти захоплено ділилися враженнями й планами на майбутнє.

«Мені дуже сподобалося. Виступи адміністрації закладу, представників залізниці та викладачів були інформативними, вони дали чіткі відповіді на питання, що цікавили, і допомогли розібратися з усіма нюансами вступної кампанії, а також надали впевненості в обраній майбутній професії», – поділився враженнями випускник ЗОШ №4 м. Тростянець, Сумської області – Ханін Богдан.

Tags: