Головна » Профорієнтація » День відкритих дверей «Абітурієнт – 2020»

День відкритих дверей «Абітурієнт – 2020»Знов і знов Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту радо зустрічає майбутніх абітурієнтів – 2020 року.

В межах соціального партнерства та за підтримки структурного підрозділу «Служба кадрової та соціальної політики», виробничих підрозділів регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», дитячої залізниці «Мала Південна» 01.11.2019 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту пройшов День відкритих дверей «Абітурієнт – 2020».

Дні відкритих дверей – це вже традиція ліцею, яку люблять учні й абітурієнти.

Перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками виступила директор ліцею Ольга Агєєва. Вона проінформувала про умови та правила вступу до ліцею, розповіла про порядок навчання та можливості, які отримує кожен учень ліцею для навчання, професійного саморозвитку і дозвілля.

Представники регіональної філії «Південна залізниця» розповіли майбутнім абітурієнтам про важливість професій, за якими здійснюється підготовка у ліцеї та можливості подальшого працевлаштування і професійного зростання.

Під час зустрічі, колектив ліцею особливу увагу приділив вихованцям Малої Південної. Діти познайомилися із матеріально-технічною базою закладу, стали учасниками інтерактивної вікторини та власниками «щасливого квитка», а володарі пам’ятних подарунків були визначені шляхом жеребкування по завершенню заходу. Зустріч із Малою Південною завершилася у теплій та дружній атмосфері за чашкою смачного чаю.

Завершилося свято Дня відкритих дверей парадом професій, який продемонстрували учні ліцею.
Подальша робота продовжилася екскурсією закладом освіти, під час якої викладачі презентували роботу навчальних кабінетів та вводили у дивовижний світ залізничних професій.

Наприкінці маленької подорожі ліцеєм, абітурієнти захоплено ділилися враженнями й планами на майбутнє.

Опубліковано Ольгою Агеевою Пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

Опубліковано Ольгою Агеевою Пʼятниця, 1 листопада 2019 р.

Tags: