Головна » Навчально-виробнича робота » Державна кваліфікаційна атестація » Державна кваліфікаційна атестація групи ПМТ-37, з професії « Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза”

Державна кваліфікаційна атестація групи ПМТ-37, з професії « Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза”

     22.02.2024 у ЗП(ПТ)О «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ТА АГРОТЕХНІЧНОГО СЕРВІСУ» відбулася Державна кваліфікаційна атестація навчальної групи ПМТ-37 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза”.
До присутніх з вітальним словом звернулася в.о.директора Оксана РОДЧЕНКО та побажала всім вдалого захисту випускних письмових робіт.

На державній кваліфікаційній атестації був присутній начальник структурного підрозділу «Служба локомотивного господарства» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Дмитро КРИКУН, який запросив випускників на вакантні робочі посади до виробничих підрозділів регіональної філії, наголосивши на забезпеченні своїх працівників офіційним працевлаштуванням, соціальними гарантіями згідно з Колективним договором, офіційною та стабільною заробітною платою. Дякуємо нашим соціальним партнерам за співпрацю!

    Бажаємо випускникам впевнено крокувати на шляху майбутньої успішної професійної реалізації!

Tags: