Головна » Виховна робота » Квест «Подорож до світу залізничників»

Квест «Подорож до світу залізничників»«Щирість і компетентність – дуже сильна комбінація професіоналізму. Чітко визначись, що повинно бути зроблено,
і ти знайдеш, як краще здійснити задум»
Абра хам Лінкольн

6.11.2019 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту до Дня залізничника проведено квест «Подорож до світу залізничників», в якому взяли участь сім команд: ПМТЕ-18, збірна ПМЕП-3/9 та ПМТЕ-19, збірна ПМЕП-4/9 та ПМЕП-5/9, збірна ПМЕП-6/9 та ПМЕП-7/9, ППВ-11, ППВ-12, ППВ-13. Організатори квесту – викладачі професійно-практичної підготовки Говор К.В. та Коваленко Т.В.

Метою квесту було:
– формування та розвиток професійних компетентностей;
– поглиблення та поширення знань з професійної підготовки;
– підвищення престижу майбутньої професії;
– формування та розвиток у молоді почуття поваги до обраної професії, до праці залізничника, до активної життєвої та громадської позиції;
– сприяння всебічному розвитку кожного учня як особистості, його здібностей до життєвого самовдосконалення та самореалізації.

Під час квесту команди повинні були пройти маршрут із восьми зашифрованих станцій, на кожній з яких виконували різні завдання.

Так, на станції «Виробничий підрозділ» вони розгадували ребуси та кросворди; на станції «Безпека перш за все» давали визначення термінам з предмета «Охорона праці», які були представлені у вигляді кросворду; на станції «Мандри», предмет «Транспортна географія» – виконували тестові завдання. Станція «Ремонтний цех» передбачала збирання пазлів на професійну тематику, у «Квитковій касі» учасники змагання розшифровували сигнали та подавали їх різними засобами, знаходили помилки в проїзних документах, розташовували станції Південної залізниці в алфавітному порядку, проходили тестування в програмі MyTestX. Станція «Довідкове бюро» була розташована у бібліотеці, учні шукали підказки у науково-технічній літературі, а на станції «Олімпійська» – шукали сховані предмети, які описували їх професію. Станція «Ок, Google!» була перевіркою вміння учнів знаходити необхідну інформацію за допомогою пошукових систем.

Переможцями змагань стала збірна команда ПМЕП-4/9 та ПМЕП-5/9. Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів у подальшій роботі.

Tags: