Головна » Досягнення за 2018-2019 навчальний рік

Досягнення за 2018-2019 навчальний рік

Досягнення
Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту
в 2018/2019 навчальному році

Продовження роботи щодо впровадження елементів дуальної форми навчання в освітній процес ліцею з професій «Помічник машиніста тепловоза», «Помічник машиніста електровоза».

Команда учнів ліцею посіла 11-е рейтингове місце у ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області.

В обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів, творчих робіт за темою: «Сучасне інформаційно-методичне забезпечення освітнього процесу в контексті впровадження СП(ПТ)О» із професій машинобудування та залізничної галузі роботи педагогічних працівників зайняли: «Інформаційно-методичні матеріали до уроку теоретичного навчання з предмету «Слюсарна справа» на тему: «Процес виготовлення нескладних деталей»» (викладач Тридуб Є.Г.) – 2 місце, «Інформаційно-методичні матеріали до уроку виробничого навчання за темою: «Виготовлення нескладних деталей»» (майстер виробничого навчання Змій Н.І.) – 3 місце.

В обласній олімпіаді з охорони праці учень Кагальняк Д. (група ПМТЕ- 19) зайняв 6-те рейтингове місце.

В обласній виставці-огляді методичних матеріалів викладачів предметів загальноосвітньої підготовки ЗП(ПТ)О за темою: «Формування ключових компетентностей – запорука конкурентоспроможності сучасного кваліфікованого робітника» методична розробка уроку на тему «Гравітаційна взаємодія. Закон Всесвітнього тяжіння. Сила тяжіння» (викладач Говор К.В.) посіла – 6 місце.

На базі ліцею проведений Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навальних закладів України залізничного профілю з професії «Помічник машиніста електровоза». Переможцем конкурсу став учень ліцею Адаменко Є. (ІV курс, група ПМТЕ-17).
Учень Левченко М. (ІV курс, група ПМТЕ-17) посів 4 рейтингове місце у Галузевому конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України залізничного профілю з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

В обласному огляді художньої самодіяльності, технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва під девізом «Творчість об’єднує та надихає!» ліцей посів – ІІІ місце серед ЗП(ПТ)О Харківської області.

За результатами обласних спортивних змагань «Спорт протягом життя» учні ліцею посили І загальне місце у другій групі.

Збірна команда Харківської області з волейболу стала чемпіоном Всеукраїнської спартакіади з волейболу (член команди учень Сердюк Д. (група ПМТЕ-18), під керівництвом керівника фізичного виховання Сидоренко С.О.).

На базі ліцею проведений обласний семінар-практикум для викладачів предмета «Технічне креслення» (викладач Каліненко С.Д., під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Харківській області Блінкової І.І.). Методист НМЦ ПТО у Харківській області Дробна В.А. перевіряла стан викладання географії в ліцеї.

На базі ліцею проведена обласна педагогічна творча майстерня для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О області за темою: «Виховання в сучасному закладі професійної (професійно-технічної) освіти: зміст, цінності, технології» (заступник директора з навчально-виховної роботи Дякунчак Н.Я., під керівництвом методиста НМЦ ПТО у Харківській області Бронскової Е.О.).

Співпраця із роботодавцями: участь у круглих столах з представниками служби кадрів та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» за темою «Дуальна форма навчання – питання та відповіді», «Організація та підготовка проведення конкурсів професійної майстерності залізничного профілю» та спільних нарадах між представниками Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» та закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю.

Участь у ХІV та ХV міжнародних виставках освітніх закладів «Освіта Слобожанщини»;
На Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти–2019» представлена конкурсна робота «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів» нагороджена срібною медаллю; у складі Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю представлено на Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти–2019» конкурсну роботу у тематичній номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів», яка отримала золоту медаль.

Участь педагогічних працівників ліцею у розробці стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Провідник пасажирського вагона» (методист Рожкова Т.Д., викладач Свистун В.В.).

Директор Люботинського професійного
ліцею залізничного транспорту                                                                 Ольга АГЄЄВА