Головна » Дуальна освіта » Зустріч здобувачів освіти з начальником відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів регіональної філії “Південна залізниця”

Зустріч здобувачів освіти з начальником відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів регіональної філії “Південна залізниця”     31.10.2018 відбулась зустріч здобувачів освіти Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту групи ПМТЕ-17, яка навчається за робочим навчальним планом з елементами дуальної форми навчання, з начальником відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів структурного підрозділу «Служба кадрової та соціальної політики» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ігорем Івановичем Бойком.
   Під час зустрічі Ігор Іванович розповів про особливості та переваги підготовки кваліфікованих робітників в умовах виробництва з використанням елементів дуальної форми навчання. Формулюючи ключові напрями реалізації впровадження елементів дуальної форми навчання у освітній процес, І.І. Бойко вказав на потребу в кваліфікованих робітниках на залізниці та окреслив перспективи подальшого працевлаштування випускників. На завершення зустрічі провів анкетування щодо працевлаштування за отриманою професією на виробничих підрозділах Південної залізниці.

Tags: