Головна » Дуальна освіта » Екскурсія на базі Українського державного університету залізничного транспорту

Екскурсія на базі Українського державного університету залізничного транспорту19.12.2019 в рамках соціального партнерства співпраці Укрзалізниці із закладами пофесійної (професійно-технічної) освіти на 2019-2020 навчальний рік з упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників проведено екскурсію на базі Українського державного університету залізничного транспорту для здобувачів освіти Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту навчальних груп ПМЕП-5/9, ППВ-11.

Мета заходу: розширення світогляду здобувачів освіти, формування в них життєво необхідних компетенцій, посилення практичної та професійно-орієнтаційної спрямованості освітнього процесу, сприяння професійного зростання, самоосвіти, самовдосконалення.

Під час заходу здобувачі освіти ознайомилися з матеріально-технічною базою університету: лабораторіями, науково-технічно бібліотекою (медіатекою), комп’ютерним центром тощо. Учні відвідаликафедри: «Сучасні системи керування рухом поїздів», «Експлуатація та ремонт рухомого складу», «Іноземної мови», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Будівельні матеріали». Здобувачі освіти були залучені до участі в квесті «Пізнай таємницю» та інтерактивній грі «Екослів».

Молодь зацікавили новітні технології навчального закладу.

Дякуємо колективу університету за теплий прийом, цікаву пізнавально-корисну, насичену екскурсію!!!

Tags: