Головна » Виховна робота » Фінальний тренінг, який реалізується у рамках проєкту «Підвищення обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування»

Фінальний тренінг, який реалізується у рамках проєкту «Підвищення обізнаності молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування»Через пандемію COVID-19 можливостей працевлаштування за кордоном стало менше, а от ризиків потрапити в халепу – чи не більше, ніж до карантину. Дослідження, проведені МОМ свідчать про високу готовність українців, і молоді зокрема погоджуватись на ризиковані пропозиції.

Протягом чотирьох місяців здобувачі освіти Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту брали участь у проєкті «Підвищення обізнаності молоді Харківської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування». Дві здобувачки освіти – Гаркавенко Анна та Гуца Христина пройшли підготовку в якості тренера програми і після навчання провели кілька заходів зі здобувачами освіти нашого закладу.

Понад 60 учнів пройшли інтерактивний квест з безпечного працевлаштування та протидії торгівлі людьми. Навчальний онлайн-квест з безпечного працевлаштування насамперед спрямований на розвиток критичного мислення у реальних життєвих ситуаціях. У ході квесту учасники навчались розпізнавати ризиковані пропозиції, що можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та відпрацювали навички безпечного працевлаштування в ігровій формі.

Дану роботу планується продовжити і у наступному році.

Tags: