Головна » Профорієнтація » ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

ІХ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»     15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась головна подія освітньої галузі – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018».

    Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту взяв участь у виставці в складі Асоціації ПТНЗ України залізничного профілю.

  Під час роботи виставки відбулися педагогічні читання, науково-практичні конференції, презентації, семінари, круглі столи за участю провідних керівників, фахівців та науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій та змісту освіти» МОН України та практичних працівників галузі освіти, а також оголошено переможців конкурсів: Гран-Прі за результатами заповнення форм та переможців за результатами участі у тематичних номінаціях.
     Ліцей, у складі Асоціації ПТНЗ України залізничного профілю, представив конкурсну роботу у тематичній номінації: Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників. Асоціація нагороджена золотою медаллю.

  Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту представив конкурсну роботу у тематичній номінації: Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ за що нагороджений золотою медаллю.

Tags: