Головна » Навчально-виробнича робота » Конкурс фахової майстерності «Кращий касир квитковий»

Конкурс фахової майстерності «Кращий касир квитковий»10.06.2021 в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту був проведений конкурс фахової майстерності «Кращий касир квитковий».

Участь у конкурсі взяли 11 здобувачів освіти з груп ППВ-12, ППВ-13, ППВ-114, ППВ-14. З них 9 здобувачів освіти мають кваліфікацію: касир квитковий 1 категорії та 2 першокурсника, що навчаються за цією професією.

Завдання конкурсу передбачали комп’ютерне тестування, роботу з програмою АСК ПП УЗ з оформлення та погашення проїзних документів, дотримання професійних вимог у роботі квиткових касирів.

Головою журі конкурсу була представник підприємства – Алексіна Юлія Олексіївна, касир квитковий 1 категорії вокзалу станції Люботин виробничого підрозділу “Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті” філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».

За рішенням журі, переможцями конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту «Кращий касир квитковий» стали:

І місце – Гаркавенко Анна, група ППВ-13;

ІІ місце –Щетінін Андрій, група ППВ-13;

ІІІ місце – Маринюк Ірина, група ППВ-13.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо невичерпної енергії, наснаги, успіхів у навчанні!

Щиро вдячні за співпрацю у підготовці кваліфікованих робітників керівництву та колективу виробничого підрозділу “Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті” філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».

Tags: