Головна » Виховна робота » Кохання – мить, що триває вічно

Кохання – мить, що триває вічно17.04.2019 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту в межах педагогічної творчої майстерні для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О області на базі ліцею Коваленко С.І. підготувала та провела відкриту виховну годину на тему «Кохання – мить, що триває вічно» у форматі зустрічі у літературно-музичному кафе.

Метою даного заходу стало сприяння пробудженню в учнів щирих почуттів, усвідомлення великої сили чистого і зворушливого кохання, що облагороджує душу, розвитку художнього смаку, естетичного виховання.

Емоційному та психологічному настрою присутніх сприяли тематично оформлена зала: квіти на сцені, великий макет серця, повітряні кульки; імпровізоване кафе: столики із скатертинами, підсвічники із свічками, кофейні сервізи; паперові серця, супроводжуюча презентація.

У романтичній обстановці учні читали зворушливі душу вірші, співали пісні про віру в любов, виконали незмінний танець закоханих – вальс.

Гостею зустрічі була молода поетеса м. Люботин Манько Оксана, яка взяла активну участь в розмові про кохання: презентували свої збірки віршів та читала власні вірші про любов, наголосивши якою різною вона може бути, але вічною.

Кохання вічне. Змінюються лише партнери.
Тож, кохайте і будьте коханими!

Tags: