Засідання Асоціації

   20 листопада 2014 року в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося чергове засідання АСОЦІАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ ЗАКЛАДІВ ПРОФТЕХОСВІТИ УКРАЇНИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ПРОФІЛЮ за темою «Інноваційні педагогічні та виробничі технології у навчально-виховному процесі» під гаслом «Кращі вікові традиції, сучасні технології – наш принцип підготовки кваліфікованих робітників».

   Присутні члени асоціації:

  Савчук Т.М. – секретар Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю;

  Осипчук Л.В.- заступник директора з НВихР державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного закладу»;

  Потєряєв І.Л. – директор державного навчального закладу «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту»;

  Христій Ю.Г. – директор державного професійно-технічного навчального закладу «Білопільський професійний ліцей залізничного закладу»;

  Рибак С.М.- директор державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпропетровський професійний ліцей залізничного закладу»;

  Ермоленко Н.В. – заступник директора з НМР та Гримова Ю.О. – заступник директора з НВихР державного навчального закладу «Запорізького професійний ліцей залізничного транспорту»;

  Шевчук Р.І. – директор державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»;

  Чернобель О.Б. – директор Полтавського професійного ліцею транспорту;

  Фролов В.С. – директор Харківського професійного ліцею залізничного транспорту;

   До участі в засіданні асоціації були запрошені заступник директора НМЦ ПТО у Харківській області Сологуб Н.Г. та Пихов В.А директор ЛПЛЗТ (2001-липень 2014 року). 

    Колектив ЛПЛЗТ гостинно зустрів учасників засідання. Директор Агєєва О.О. розповіла про навчальний заклад, в якому проводиться чергове засідання асоціації.

   Заступник директора НМЦ ПТО в Харківській області Сологуб Н.Г. розповіла гостям про структуру професійно-технічної освіти в області, ознайомила з мережею ПТНЗ, професіями.

   Під час засідання заступник директора з НВР Родченко,  заступник директора з НВихР Дякунчак Н.Я., старший майстер Чаговець З.М. зосередили увагу присутніх на використанні у навчально-виховному процесі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

    Викладачами ліцею Свистун В.В., Саркісовою А.В. презентовано роботу щодо створення електронного та методичного посібника «Будова та експлуатація суцільнометалевих пасажирських вагонів». 

   Секретар асоціації Савчук Т.М. надала інформацію для обговорення щодо участі у виставці «Сучасні навчальні заклади», яка відбудеться у березні 2015 року.

    У рамках проведення заходу, учасники засідання мали змогу познайомитися із матеріально-технічною базою ліцею: відвідати навчальні кабінети, майстерні, комп’ютерні класи, здійснити екскурсію до музею, поспілкуватися з педагогічним та учнівськими колективами.

Директор ліцею О.О. Агєєва

Виступ заступника директора НМЦ ПТО У Харківській області Н.Г. Сологуб

Під час засідання асоціації

Виступ В.А. Пихова

Виступ заступника директора з НВР О.Л. Родченко

Виступ заступника директора з НВихР Н.Я. Дякунчак

Виступ старшого майстра З.М. Чаговець

Виступ викладача В.В. Свистун

Виступ викладача А.В. Саркісової

Виступ Л.В. Осипчук заступник директора з НВихР ДПТНЗ

Виступ секретаря Асоціації Т.М. Савчук

Знайомство з навчальною базою ліцею

Знайомство з навчальною базою ліцею

Знайомство з навчальною базою ліцею

Знайомство з навчальною базою ліцею

Знайомство з навчальною базою ліцею

Знайомство з навчальною базою ліцею

Знайомство з навчальною базою ліцею

У музеї ліцею

У музеї ліцею

Під час екскурсії історичними місцями м. Харкова

Під час екскурсії історичними місцями м. Харкова

Під час екскурсії історичними місцями м. Харкова

Під час екскурсії історичними місцями м. Харкова