Флагман

“ФЛАГМАН СУЧАСНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ 2010”
10 березня 2011 року в Будинку вчителя м. Києва відбулася заключна частина Всеукраїнської громадської акції «Флагман сучасної освіти України 2010».
Акція проходила за ініціативи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, мета якої – представлення освітніх та наукових закладів, чиї досягнення гідні наслідування. Основним завданням заходу було донесення інформації про провідні освітні та наукові заклади України, діячів науки та освіти, а також представлення їх позитивного іміджу в Україні та за її межами. Протягом року проводилося опитування серед населення, громадських організацій, владних та професійних педагогічних і наукових структур з метою визначення кращих представників у сфері освіти та науки України. Для забезпечення інформаційної підтримки кращих освітніх і наукових закладів України та відзначення їх громадською відзнакою «Флагман сучасної освіти України 2010» був випущений альманах «Флагман сучасної освіти України 2010». Мова видання – українська, англійська, наклад – 5000 примірників. За результатами досліджень освітньої діяльності навчального закладу Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту став лауреатом громадської акції та отримав звання «Флагман сучасної освіти України 2010». На церемонію нагородження було запрошено директора Пихова В.А. Під час нагородження домінантам були вручені презентаційні видання «Флагман сучасної освіти України 2010» та Почесний знак «Флагман сучасної освіти України 2010». Проведення таких заходів сприяє розширенню ділових контактів, покращенню професійної діяльності на освітянській та науковій ниві, впровадженню інноваційних технологій.
Це висока оцінка нашої діяльності. Перемога в акції – результат спільної та сумлінної праці педагогічного, трудового та учнівського колективів.