Головна » Мапа сайту » Про ліцей » Наші досягнення » Досягнення за 2017-2018 навчальний рік

Досягнення за 2017-2018 навчальний рік

Досягнення
Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту
в 2017/2018 навчальному році

Участь у обласному освітньому проекті «Дуальна форма навчання – успішна кар’єра в майбутньому». Елементи дуальної форми навчання впроваджуються в освітній процес з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».
Команда учнів ліцею посіла 3-е рейтингове місце у ІІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнських учнівсь-ких олімпіад із загальноосвітніх предметів серед учнів ПТНЗ Харківської області.
Команда викладачів ліцею посіла 2-е рейтингове місце в обласній виставці-огляді методичних та ди-дактичних матеріалів викладачів за темою «Творча співпраця учасників навчально-виховного процесу як умова підвищення якості підготовки сучасного кваліфікованого робітника».
Учень Ткач С. зайняв 3 рейтингове місце в обласній олімпіаді з охорони праці, а робота за темою «Інноваційні підходи до організації навчального процесу. Розвиток критичного мислення учнів на уроках предмета “Охорона праці» викладача Каліненко С.Д. посіла 3 рейтингове місце у виставці-огляді інформаційно-методичного забезпечення предмета «Охорона праці».
В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН «Майбутнє України» – робота учня Курова Д. (керівник Говор К.В.) «Перспективи використання двигуна з магнітною левітацією у приміському залізничному сполученні» посіла 2 рейтингове місце.
Учениця Черепаня В. отримала Гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Учень року – 2018».
Участь у обласному конкурсі проектів молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей».
Участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь».
В обласному огляді художньої самодіяльності, технічної творчості та декоративно-прикладного мис-тецтва під девізом «Любити серцем, розуміючи красу!», ліцей має результити – ІІ місце художня самодія-льність та ІІІ місце технічна творчість серед ЗП (ПТ)О Харківської області.
На базі ліцею проведені: обласні школи передового педагогічного досвіду:
– викладачів математики «Комплексно-методичне забезпечення викладання математики можливостя-ми кабінету» (викладач Коваленко С.І.);
– заступників директорів з навчально-виробничої роботи «Соціальне партнерство: модель взаємодії, перспективи співпраці» (заступник директора з НВР Родченко О.Л., старший майстер Чаговець З.М., методист Рожкова Т.Д.).
обласні семінари-практикуми:
– викладачів іноземної мови «Якість мовної освіти як фактор особистісного розвитку учнів професій-но-технічних навчальних закладів» (викладач Барамикова Є.О.);
– педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка» за темою «Використання інтерактивних технологій навчання з метою формування та розвитку професійних компетенцій» (викладач Говор К.В.);
– викладачів історії за темою «Використання сучасного дидактичного забезпечення уроку як умова підвищення якості історичної освіти та розвитку творчих здібностей учнів закладів професійної освіти» (викладач Гребенюк В.О.);
– голів методичних комісій, які організовують інноваційну діяльність, за темою “Передові сучасні те-хнології – запорука ефективності сучасного уроку” (методист Рожкова Т.Д., викладач Свистун В.В., керівник філії НТУ «КРАЗЕ» Говор К.В.).
Співпраця із роботодавцями: круглий стіл з представниками служби кадрів та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» за темою «Дуальна форма навчання – питання та відповіді» та обговорення умов реалізації Дорожньої карти; участь у зустрічі – учасниками експерименту із впрова-дження елементів дуальної форми навчання, щодо підготовки кваліфікованих робітників для підприємств «Укрзалізниці» спільно з німецькими фахівцями професійного навчання.
Участь у ХІІ, ХІІІ міжнародних виставках освітніх закладів «Освіта Слобожанщини»;
На ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» представлена конкурсна робота «Інно-ваційна модель діяльності сучасного професійно-технічного навчального закладу на прикладі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту» нагороджена золотою медаллю; у складі Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю представлено на ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» конкурсна робота у тематичній номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» отримала золоту медаль.
Участь у розробці стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з професій «Оператор з об-робки інформації та програмного забезпечення» та «Провідник пасажирського вагону».

Директор Люботинського професійного
ліцею залізничного транспорту                                                                            О.О. Агєєва