Головна » Мапа сайту » Про ліцей » Наші досягнення » Досягнення за 2016-2017 навчальний рік

Досягнення за 2016-2017 навчальний рік

Досягнення
Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту
в 2016/2017 навчальному році

    Команда викладачів Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту брала участь у обласній виставці-огляді методичних та дидактичних матеріалів викладачів ПТНЗ з предметів загальноосвітньої підготовки. За підсумками виставки-огляду у 2016/2017 навчальному році команда викладачів посіла 5 рейтинг.
     Команда учнів ліцею брала участь в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів ПТНЗ Харківської області у 2016/2017 навчальному році. За підсумками команда учнів ліцею посіла 6 рейтингове місце.
   Результати участі в обласній олімпіаді з охорони праці та виставці-конкурсі дидактичних матеріалів викладачів предмета «Охорона праці»:

  • в обласній олімпіаді: учень Ткач С. зайняв 5 рейтингове місце.
  • методична розробка позаурочного заходу за темою «Охорона праці й безпека суспільства – один із пріоритетів виховання культури життя без небезпек» викладача Каліненко С.Д. зайня-ла 6 рейтингове місце.

   В обласному огляді конкурсі художньої самодіяльності, технічної та декоративно-прикладної творчості серед ПТНЗ Харківської області, який проходив під девізом «Натхненні вірою в Україну!», ліцей має результати: художня самодіяльність – ІІ місце, технічна та декоративно-прикладна творчість – ІІІ місце.
      В обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ Харківської області команда учнів ліцею виборола ІV рейтингове місце.
   Учень ліцею Албінець Ю. (керівник фізичного виховання Сидоренко С.О.) брав участь у складі збірної команди Харківської області у Всеукраїнських змаганнях з баскетболу серед команд профе-сійно-технічних навчальних закладів, які проходили в м. Києві.
    Учень Андрейко Ю. (керівник проекту Говор К.В.) був учасником ІІ етапу науково-дослідницьких робіт серед учнів-членів Малої академії наук України відділення «Електротехніка» секції «Приладобудування» філії НТУ «КРАЗЕ».
У 2016/2017 навчальному році учні ліцею були учасниками:

  • ІІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Харківської області.
  • ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   На базі ліцею в квітні 2017 року проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів предмета «Електротехніка» викладачем Говор К.В.
         Ліцей постійно бере участь в конкурсах різних рівнів:

  • у обласному огляді методичної роботи професійно-технічних навчальних закладів Харківської області у 2016/2017 навчальному році – 9 рейтингове місце (методист Шевченко О.С.).
  • у ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу ПТНЗ на кращу організацію роботи з охорони праці у 2016/2017 навчальному році – ІІІ місце (заступник директора з навчально-виробничої роботи Родченко О.Л., інженер з охорони праці Діброва К.П, викладач Каліненко С.Д.).
  • у обласному огляді кабінетів математики у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області у 2016/2017 навчальному році – І місце (викладач Коваленко С.І.).
  • у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу в секції «Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти (коледжі, технікуми, ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади)» ліцей посів 11 рейтингове місце серед ТОП-25 сайтів-переможців.

    Протягом 2016/2017 навчального року представники ліцею (директор Агєєва О.О., заступник директора з навчально-виробничої роботи Родченко О.Л., викладача Рожкова Т.Д., майстер виробничого навчання Заводовська С.А.) брали участь у складі творчої групи з розробки державного стандарту професійно-технічної освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

     Директор Люботинського професійного
     ліцею залізничного транспорту                                                                                           О.О. Агєєва