Головна » Міжнародна співпраця » Міжнародний проєкт «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»

Міжнародний проєкт «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту з травня 2021 року є учасником міжнародного проєкту «Пофесійне навчання з питань енергоефективності в Україні». Головною метою проєкту є формування професійної компетентності з енергоефективності та енергозбереження, практичних навичок та вмінь для застосування сучасних технологій та матеріалів.

Участь у проєкті надає можливості розширити перелік професійних компетентностей здобувачів освіти, які навчаються за професією: 7233 Слюсар з ремонту рухомого складу, додатковою компетентністю «Ізолювальник з термоізоляції».

У реалізації проєкту беруть участь здобувачі освіти навчальної групи ПМЕП-8/11, які з вересня по листопад 2021 успішно пройшли професійно-теоретичну підготовку. З 07.12.2021 по 10.12.2021 під час професійно-практичної підготовки в навчальній майстерні та на базі виробничого підрозділу учні оволоділи технологіями ізолювання систем водопостачання, водовідведення, вентиляції, опалення. Під час виконання робіт хлопці виявили зацікавленість до технологічного процесу ізолювання та утеплювання труб, уміння самостійно створювати збірні ізоляційні вироби із сучасних термоізоляційних матеріалів, виробляти хомути, виконувати прості роботи з термоізоляції конструкцій, трубопроводів і технологічного устаткування, здійснювати монтаж термоізоляції.

13.12.2021 група успішно склала іспит.

Здобувачі освіти вдячні за надану можливість здобути додаткову компетентність «Ізолювальник з термоізоляції».

Tags: