Головна » Дуальна освіта » Набуття учнями ЛПЛЗТ первинних навичок керування локомотивом

Набуття учнями ЛПЛЗТ первинних навичок керування локомотивом     З метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів з професійно-практичної підготовки, виконуючи наказ МОН України «Про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників» від 23.06.2017 №916, відповідно до Плану заходів (дорожна карта) щодо впровадження елементів дуального навчання, складеного спільно з роботодавцем на базі дитячої залізниці «Мала Південна» для учнів Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту навчальної групи ПМТ-36, які набувають первинні навички з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза» з 17.05.2018 по 19.05.2018 були організовані та проведені факультативні заняття з вивчення рухомого складу вузькоколійних залізниць.
   Для проведення занять залучилися фахівці Малої Південної: машиніст Турчин Анатолій Данилович, інструктор зміни №4 Тіщенко Вячеслав Васильович, інструктор з виробничого навчання Микитась Лідія Миколаївна та інші співробітники. Знайомство розпочалося з екскурсії, яка супроводжувалася змістовною розповіддю про історію заснування та розвиток дитячої залізниці, про міцну матеріально-технічну базу, професії, яким навчають, про гуртки юних залізничників, режим роботи. Учні відвідали музей історії дитячої залізниці, побачили потяги «Україна» і «Юність Південної», тепловози ТУ2-054 і ТУ7А-3198, охоронний залізничний переїзд із встановленою системою відеоспостереження, інші залізничні споруди і пристрої.
     Під час занять учням прочитали лекції, провели контрольне опитування, анкетування, надали можливість відпрацьовувати первинні навички управління тепловоза за допомогою тренажерів та діючих локомотивів.
   Адміністрація ЛПЛЗТ висловлює щиру вдячність директору регіональної філії «Південна залізниця» Уманцю Миколі Григоровичу, керівництву структурного підрозділу «Служба кадрової та соціальної політики», зокрема начальнику відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів Бойко Ігорю Івановичу, а також начальнику і колективу Малої Південної за співпрацю у підготовці робітничих кадрів, за проведену роботу з учнями ліцею, надану можливість використання матеріально-технічної бази дитячої залізниці, за теплий дружній прийом, бажає міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів у роботі.

Tags: