Головна » Навчально-виробнича робота

Навчально-виробнича робота

  Знати необхідно не тому, щоб тільки знати, але для того, щоб навчитися робити.

   Навчально-виробничий процес у професійно-технічному навчальному закладі – це система організаційно-педогогічних, методичних і технічних заходів, спрямованих на реалізацію змісту і завдань ступеневої професійно-технічної освіти відповідно до державних стандартів.

 

Професійно-теоретична підготовка Виробниче-навчання та виробнича практика Загальноосвітня підготовка
 

Досконало оволодіти професійними та предметними компетентностями в ліцеї Вам допоможуть викладачі. Кожен із них – висококваліфікований фахівець своєї справи.

 Докладніше…

Невід’ємною складовою професійно-практичної підготовки  в ліцеї є  удосконалення виробничого навчання та виробничої практики для підвищення  якості навчально-виховного процесу, що є запорукою успішної підготовки кваліфікованих робітників, здатних до діяльності, сповненої інтелектуальним і творчим змістом.    

Докладніше…

Здобувачі освіти ліцею разом із обраною професією отримують і повну загальну середню освіту.
Відповідно до Закону України «Про освіту» повна загальна середня освіта є обов’язковою.
 Докладніше…
Контроль навчання учнів
   Контроль навчання учнів дає змогу оцінити результати роботи викладачів, майстрів виробничого навчання та рівень підготовки кваліфікованих робітників.                                                                                                                                                           Докладніше…
Конкурси фахової майстерності  Тижні, декади  Олімпіди, конкурси 
     

 Докладніше…

Докладніше… Докладніше…

Роботи учнів