Професійне навчання


Дізнатися все про рухомий склад, розкрити секрети виконання слюсарних робіт будь якої складності допоможе викладач вищої категорії Тридуб Є.Г. на предметах «Будова рухомого складу», «Технологія ремонту рухомого складу», «Слюсарна справа».

Навчить правилам приймання, обслуговування та експлуатації тепловозів та електропоїздів, познайомить з регламентом дій при виникненні нестандартних ситуацій та розкриє інші особливості професії помічника.

Тридуб Є.Г. створив власний youtube-канал, де бажаючі можуть поглибити знання щодо будови, ремонту та роботи вузлів рухомого складу.


Без знань про будову, обслуговування та експлуатацію гальмівного обладнання локомотивів не може бути кваліфікованого робітника залізниці. Усі секрети «гальм» розкриє викладач першої категорії Сватовський І.П.

Познайомить з особливостями приймання, обслуговування та експлуатації електровозів, навчить діяти при виникненні нестандартних ситуацій та розбиратися в складних електричних та пневматичних схемах.


Секрети професії «Провідник пасажирського вагона» розкриє викладач вищої категорії Свистун В.В.

На уроках познайомить з правилами перевезень пасажирів та багажу, вантажобагажу та пошти залізничними транспортом; навчить відрізняти вагони всіх типів та їх підсистем; розкриє особливості експлуатації та обслуговування приладів опалення, примусової вентиляції, електрообладнання, кондиціювання та багато іншого.


Секретами професії «Касир квитковий» досконало володіє викладач Саакян Л.Є.

Викладач навчить правилам ведення касових операцій в частині обліку та звітності; познайомить з інструкціями з отримання, зберігання і здавання грошей, бланками документів та іншими матеріальними цінностям; розкриє особливості різних форм проїзних документів та порядку їх оформлення тощо.


З особливостями професії «Касир товарний (вантажний)» познайомить викладач вищої категорії Коваленко Т.В.

На уроках допоможе розібратися з тарифами на перевезення, формами вантажної і фінансової документації; навчить користуватися положеннями, інструкціями та іншими нормативними документами з перевезень вантажу й багажу.

З кожним майбутнім залізничником вивчить вимоги Інструкції з сигналізації та Правил технічної експлуатації, навчить розбиратися в особливостях руху поїздів та маневрової роботи.


  • dav

Розібратися з особливостями професії «Оператор комп’ютерного набору» допоможуть викладачі Демченко І.М. та випускниця ліцею Білоцерківська А.І.

На уроках викладачі навчать працювати з комп’ютерною технікою та сучасним програмним забезпеченням.


Для кожного кваліфікованого робітника з будь-якої професії обов’язковим є виконання вимог з охорони праці.

З нормативно-правовими актами з охорони праці, виробничої санітарії, пожежної та екологічної безпеки ознайомить викладач вищої категорії Каліненко С.Д.

Викладач навчить виконувати креслення, наносити основні розміри на креслення, виконувати проекції різних деталей, читати креслення та схеми.