Тижні, декади

У ліцеї проводиться комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчої особистості учнів, на формування інтересу їх до обраних професій, навчальних предметів, на стимулювання до роздумів, активного пошуку, дослідження, самостійного опрацювання додаткових інформаційних джерел. Формування цих якостей сприяють Тиждень професій, Тиждинь охорони праці, Декада загальноосвітніх предметів, до яких залучаються учні всіх навчальних груп та педгогічні працівники.
Протягом навчального року у ліцеї проводилися:
– Тиждень Професій;
– Декада загальноосвітніх предметів;
– Тиждень охорони праці.
ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙ
Тиждень професії – комплекс навчально-виховних заходів щодо удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, збагачення їхнього педагогічного досвіду та заходів спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення їх знань з професійної підготовки.
Положення про Тиждень професії в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту
План проведення Тижня професій
Альбом Тиждень професій
Сценарий до відкриття Тижня професій
Фотоматеріали “Тиждень Професій”
ДЕКАДА ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ПРЕДМЕТІВ
Декада загальноосвітніх предметів – комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення знань з предметів загальноосвітньої підготовки, збагачення фахового досвіду викладачів ліцею.
ПОЛОЖЕННЯ про Декаду загальноосвітніз предметів
План проведення Декади загальноосвітніх предметів
Сценарій проведення відкриття Декади загальноосвітніх предметів
Фотоматеріали Декади загальноосвітніх предметів
ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
Тиждень охорони праці – комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на пропаганду охорони праці, підвищення рівня безпеки та гігієни праці, формування загальної культури охорони праці, поглиблення та поширення знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності, збагачення фахового досвіду педагогічних працівників.
Положення про Тиждень охорони праці у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту
План Тижня охорони праці
Сценарій відкриття Тижня охорони праці
Фотоматеріали Тижня охорони праці