Головна » Профорієнтація » «Освіта Слобожанщини 2019»

«Освіта Слобожанщини 2019»   04.04.2019 в Харкові відбулося відкриття ХV Міжнародної виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради.

  Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту, вже котрий рік поспіль є постійним учасником даного заходу. Під час відкриття виставки організатори відзначили освітні заклади, які є активними її учасниками.

  Наш ліцей нагороджений Грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної держаної адміністрації «За активну участь у проведенні виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном».

   Грамоту вручив заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки В.В. Ігнатьєв та висловив щирі слова подяки за високі показники роботи колективу ліцею.

   Разом з представниками ліцею у виставці взяли участь вихованці «Малої Південної», з якою ліцей співпрацює. Учні та вихованці ділилися досвідом навчання, спілкувалися один з одним та з майбутніми абітурієнтами, які завітали на виставку.

Виставка продовжується. Чекаємо на нові зустрічі!

Tags: