Головна » Виховна робота » Педагогічна творча майстерня для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О області

Педагогічна творча майстерня для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О області17.04.2019 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася педагогічна творча майстерня для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О області за темою: «Виховання в сучасному закладі професійної (професійно-технічної) освіти: зміст, цінності, технології».

Відкрила педагогічну творчу майстерню Бронскова О.В., методист НМЦ ПТО у Харківській області. З вітальним словом до учасників заходу звернулася заступник директора з НВР, Родченко О.Л.

У роботі педагогічної творчої майстерні взяв участь Майський Г.Ю., головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, який ознайомив учасників з нормативно-правовим забезпеченням виховного процесу у ЗП(ПТ)О.

У ході творчої майстерні педагогічні працівники Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту презентували досвід роботи з таких питань:
– виховна модель освітнього закладу: педагогічні ідеї для розвитку (Дякунчак Н.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи);
– комплексно-методичне забезпечення виховної роботи класного керівника та майстра виробничого навчання як інструмент вдосконалення виховання учнів у навчальній групі (Яловенко Ю.К., майстер виробничого навчання);
– створення та використання власного сайта у виховній роботі голови методичної комісії класних керівників та майстрів в/н. (Говор К.В., голова методичної комісії класних керівників та майстрів в/н);
– виховна година як важливий засіб формування особистості учня (Коваленко С.І., класний керівник).

Гостям ліцею презентували виставку розробок виховних годин, загальноліцейних заходів та учнівських конкурсних робіт.

По закінченню теоретичної частини педагогічної творчої майстерні для учасників заходу була проведена екскурсія освітнім закладом, під час якої вони ознайомилися з учнівськими проектними роботами, які створені у межах технічної та декоративно-прикладної творчості за різними напрямами виховання.

А також присутні взяли участь у відкритому виховному заході на тему: «Кохання – мить, що триває вічно», який провела Коваленко С.І., класний керівник ліцею.

Завершилася педагогічна творча майстерня круглим столом та підведенням підсумків роботи.

Tags: