Головна » Виховна робота » Поетично-пізнавальне свято «Рідна мова – життя духовного основа!»

Поетично-пізнавальне свято «Рідна мова – життя духовного основа!»Мова – то цілюще народне джерело,
і хто не припадає до нього вустами,
сам висихає від спраги.
В. Сухомлинський

З метою виховання в здобувачів освіти любові до рідної мови, до її носія – українського народу, держави України, її народних традицій та з метою формування у них розуміння того, що мова – скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава 21.02.2020 в навчальній групі ОС-12 класний керівник Підченко Л.М. та майстер виробничого навчання Демченко І.М. провели поетично-пізнавальне свято «Рідна мова – життя духовного основа!» (до Міжнародного дня рідної мови).

Гостями на заході були учні групи ППВ-11, їхні наставники та голова методичної комісії з питань виховної роботи Говор К.В. Святково одягнені учні розповідали про запровадження Міжнародного дня рідної мови, про перешкоди, які здолала наша рідна мова. Звучали вірші, молитва за українську мову, присутні відгадували загадки, закінчували прислів’я, відповідали на питання–жарти, а також переглянули відеозапис «Цікаві факти про українську мову». Свято супроводжувалося мультимедійною презентацією.

Усі разом дійшли висновку, що треба цінувати рідну мову – нетлінний скарб українського народу, який зберегли наші предки, не зважаючи на всілякі заборони й утиски, передавши нам у спадщину.

Tags: