Головна » Без рубрики » Попередження правопорушень та злочинів у молодіжному середовищіПопередження правопорушень та злочинів у молодіжному середовищі

Попередження правопорушень та злочинів у молодіжному середовищіПопередження правопорушень та злочинів у молодіжному середовищі     08.11.2018 в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту для учнів групи ППВ-11 керівник Люботинського бюро правової допомоги Йолкіна Л. П. провела відеолекторій на тему: «Попередження правопорушень та злочинів у молодіжному середовищі». Під час заходу були порушені питання захисту прав людини, видів кримінальної відповідальності за скоєння адміністративних порушень та кримінальних злочинів, реалізації проекту «Я маю право». Особливу увагу Лілія Петрівна приділила питанню булінгу: обговорили поняття та види булінгу, визначили способи дій у разі зіткнення з подібною ситуацією.
   Велика подяка за актуальну необхідну інформацію та співпрацю Йолкіній Лілії Петрівні.     08.11.2018 в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту для учнів групи ППВ-11 керівник Люботинського бюро правової допомоги Йолкіна Л. П. провела відеолекторій на тему: «Попередження правопорушень та злочинів у молодіжному середовищі». Під час заходу були порушені питання захисту прав людини, видів кримінальної відповідальності за скоєння адміністративних порушень та кримінальних злочинів, реалізації проекту «Я маю право». Особливу увагу Лілія Петрівна приділила питанню булінгу: обговорили поняття та види булінгу, визначили способи дій у разі зіткнення з подібною ситуацією.
   Велика подяка за актуальну необхідну інформацію та співпрацю Йолкіній Лілії Петрівні.

Tags: