Головна » Без рубрики » Позаурочний захід «Далекий та чужий Афганістан»

Позаурочний захід «Далекий та чужий Афганістан»



Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…

     14.02.2019 в читальній залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту викладач предмета «Захист Вітчизни» Сидоренко С.О. з метою виховання в юнаків національної свідомості, почуття патріотизму та поваги до воїнів-інтернаціоналістів, які захищали рубежі своєї країни під час афганської кампанії провів позаурочний захід «Далекий та чужий Афганістан». Він був присвячений тридцятій річниці виведення радянських військ із Афганістану.

   Гості, запрошені на захід: учасник бойових дій в Афганістані Іонін Владислав та учасниця бойових дій в Операції Об’єднаних Сил Закарецька Катерина розповіли учням про службу в Афганістані та бойові дії під час виконання військових операцій та завдань.

   Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці , учасники відповідали на запитання ,які ставили майбутні захисники України.

  Музика, вірші, мультимедійна презентація , вражаючі розповіді – все це нікого не залишило байдужими до подій , які відбувалися в Афганістані.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в читальній залі бібліотеки організована книжково-ілюстративна виставка « АФГАНІСТАН: ПОДВИГ,БІЛЬ, ПЕЧАЛЬ».