Головна » Дуальна освіта » Соціальне партнерство

Соціальне партнерство     30.10.2018 в рамках соціального партнерства ліцею з ПАТ «Укрзалізниця» регіональною філією «Південна залізниця», виконуючи план заходів Дорожньої карти з упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників на базі ЛПЛЗТ з професії 8311 Помічник машиніста тепловоза, організована зустріч на базі Малої Південної з керівництвом Служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця».

     Під час зустрічі обговорені умови організації і проведення професійно-практичної підготовки учнів навчальних груп ПМТ-36, ПМТЕ-17 на виробничих підрозділах регіональної філії «Південна залізниця».

  Керівники Служби провели профорієнтаційну роботу серед ліцеїстів з питань подальшого працевлаштування, визначили переваги роботи на залізничному транспорті та можливості кар’єрного росту.

    Для учнів навчальної групи ПМТ-36 проведені факультативні заняття з управління рухомого складу вузькоколійних залізниць. Учням прочитали лекції, провели контрольне опитування, надали можливість відпрацьовувати первинні навички управління тепловоза за допомогою тренажерів та діючих локомотивів.

     Адміністрація ЛПЛЗТ висловлює щиру вдячність директору регіональної філії «Південна залізниця» Уманцю Миколі Григоровичу, начальнику структурного підрозділу «Служба кадрової та соціальної політики» Чигрінову Вячеславу Васильовичу, начальнику відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів Бойко Ігорю Івановичу, а також колективу Малої Південної за співпрацю у підготовці робітничих кадрів, за проведену роботу з учнями ліцею, надану можливість використання матеріально-технічної бази дитячої залізниці, за теплий дружній прийом, бажає міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів у роботі.

Tags: