Головна » Виховна робота » Професійний батл-реванш «Хто в ліцеї головніший?»

Професійний батл-реванш «Хто в ліцеї головніший?»23.11.2021 у рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся професійний батл-реванш «Хто в ліцеї головніший?». Гравцями стали збірні команд наставників «Залізні нерви» та здобувачів освіти другого і третього курсів «Експрес».

Захід розпочали молоді, талановиті ведучі – Гаркавенко Анна та Черненко Владислав. Суддями цієї неперевершеної гри були: Микола Верховод, інженер відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця», директор ліцею, заступник директора з навчально-виробничої роботи, заступник директора з навчально-виховної роботи, старший майстер, методист та практичний психолог.

Професійний батл-реванш нараховував 7 конкурсів. Після кожного з них були міні-дуелі, під час яких команди обмінювалися «пострілами», тобто додатковими питаннями.

На перший конкурс «Знайомство» кожна з команд приготувала оригінальну візитівку професійного спрямування та проявила креативний підхід до виконання домашнього завдання. А вболівальники нагороджували їх бурхливими оплесками.

У другому конкурсі «Залізничні перегони» брали участь усі гравці. Команди одночасно отримали аркуш ватману, на якому було написано залізничний термін із 13 літер, для кожної команди різний. Вони складали з цих термінів менші слова і записували їх у стовпчик.

Третім був конкурс «Хто я?» – вгадування певного залізничного об’єкта. Конкурс «Музична зупинка» став справжнім відпочинком. Представники кожної із команд прослуховували відому пісню про залізничників і жестами та мімікою показували її назву або зміст. У п’ятому конкурсі «Шифрувальник» команди розгадували по 3 ребуси на залізничну тематику. У шостому конкурсі «Де я?» представник від кожної команди на нетбуці збирав пазл із зображенням певної локації, а по закінченню лише за допомогою жестів пояснював своїй команді де саме вони знаходяться.

Останній конкурс мав назву «Далі, далі, далі …». Гравцям необхідно було за одну хвилину надати якомога більше правильних відповідей на питання професійної тематики. Наприкінці заходу першокурсники подарували музичне вітання усім присутнім.

У кожному конкурсі команди дивували глядачів своєю креативністю, артистизмом, енергією, гумором. Всі чудово справилися із завданнями. Це був справжній батл між збірними, обидві команди виклалися на сто відсотків.

Здобувачі освіти команд «Експрес» переконалася, що їх наставники (команда «Залізні нерви») можуть бути не лише вимогливими і суворими, а й веселими та творчими.

У ході запеклої боротьби перемогу здобула команда наставників «Залізні нерви», отримала золотий сертифікат і солодкі подарунки, а команда здобувачів освіти «Експрес» стала призером, за що нагороджена срібним сертифікатом та солодощами.

Професійний батл-реванш між наставниками та здобувачами освіти пройшов у теплій і дружній атмосфері. Було весело, драйвово і святково! По завершенню заходу і гравці, і ведучі, і судді, і глядачі були в гарному настрої.

Tags: