Головна » Професійно-практична підготовка » Професійно-практична підготовка здобувачів освіти навчальної групи ПМЕП-7/11 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу»

Професійно-практична підготовка здобувачів освіти навчальної групи ПМЕП-7/11 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу»На базі виробничого підрозділу «Моторвагонне депо Люботин» під керівництвом майстра в/н Змій Н.І. розпочалася професійно-практична підготовка здобувачів освіти Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту навчальної групи ПМЕП-7/11 з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу».

Виробниче навчання проводиться під керівництвом висококваліфікованих фахівців виробничого підрозділу майстра Говора С.І. та слюсаря з ремонту рухомого складу Козлітіна С.І. на дільниці з ремонту та виготовлення деталей.

Відповідно до програми професійно-практичної підготовки виробничого навчання (модуль СРРС-2 (1-2).1 «Слюсарні роботи») здобувачі освіти оволодівають професійними компетентностями з виготовлення та ремонту деталей.

Адміністрація та здобувачі освіти ЛПЛЗТ висловлюють щиру вдячність за співпрацю у підготовці робітничих кадрів за проведену роботу, теплий та дружній прийом. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів у роботі!

Tags: