Головна » Профорієнтація » Шлях до мрії

Шлях до мрії   6 грудня 2016 року педагогічні працівники Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Яцина С.В. і Сидоренко С.О. та Підченко Л.М. провели профорієнтаційну роботу з учнями навчальних закладів міста та області. 
  З метою допомоги молоді щодо вибору майбутньої професії та можливостей подальшого професійного навчання, виявлення інтересу до професій залізничного транспорту майстер виробничого навчання Яцина С.В. та керівник фізичного навчання Сидоренко С.О. провели профорієнтаційну бесіду з учнями-випускниками 2017 року та з учнями 9-х класів Люботинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» №2.

   Бібліотекар Підченко Л.М. провела профорієнтаційну бесіду “Шлях до мрії” з учнями-випускниками 2017 року та з учнями 9-х класів Манченківської загальноосвітньої школи Харківської області. Під час бесіди їх ознайомили із переліком професій, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, правилами прийому на 2017 рік, умовами навчання, переліком основних підприємств на базі яких здійснюється професійно-практична підготовка та працевлаштування випускників ліцею.

Під час заходу

Під час заходу

Tags: