Головна » Профорієнтація » Профорієнтація молоді

Профорієнтація молоді11.06.2019 викладачі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Коваленко Т.В. та Сватовський І.П. провели профорієнтаційну роботу серед молоді, батьків випускників на залізничному вокзалі та автовокзалі Харків-Пасажирський.

Педагогічні працівники ознайомлювали їх із переліком професій, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників у ліцеї, з правилами прийому на 2019/2020 навчальний рік, умовами навчання та переліком основних підприємств, на базах яких здійснюється професійно-практична підготовка учнів. Під час бесіди з молоддю представники ЛПЛЗТ надали інформацію про актуальні можливості вступу для випускників ліцею у ВНЗ м. Харкова. Юнаки, дівчата та їх батьки виявили інтерес до нашого закладу, найбільш цікавилися питанням працевлаштування, розміром заробітної плати, можливістю кар’єрного зростання.

Педагогічними працівниками були розповсюджені інформаційні матеріали. Тож, сподіваємось, що надана інформація стане корисною та допоможе визначитись випускникам ЗОШ зі своєю професією.

Tags: