Головна » Без рубрики » Соціальне партнерство. Професіографічна екскурсія

Соціальне партнерство. Професіографічна екскурсія      03.12.2018 в рамках виконання програми заходів соціального партнерства 2018/2019 навчального року майстер виробничого навчання Яловенко Юлія Костянтинівна організувала проведення професіографічної екскурсії на базі виробничого підрозділу «Електровозне депо Харків-Головне» регіональної філії АТ «Укрзалізниця» для учнів групи ПМТЕ-17 Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту, які набувають професійну освіту з професії Помічник машиніста електровоза. Професіографічна екскурсія для учнів пройшла на високому рівні, завдяки участі фахівців депо – інструктора технічного кабінету Францева Олександра Івановича та інженера-технолога Аладьіна Дмитра Вікторовича.

      Під час екскурсії Дмитро Вікторович ознайомив ліцеїстів із системами організації безпеки руху поїздів та ремонту, розповів про головні завдання і виробничу діяльність підрозділу, провів профорієнтаційну роботу. Молодь отримала інформацію із першоджерел про професію: умови праці, заробітну плату, систему преміювання, професійну кар’єру. Учні побували на електромашинній, колісній, автогальмівній дільницях та дільниці поточного ремонту. Більш за все хлопці цікавилися роботою локомотивних бригад, їх запросили до експлуатаційного цеху, показали приміщення передрейсової підготовки та інструктажу. В технічному кабінеті ЧС7 Олександр Іванович провів заняття з учнями, використовуючи діючі схеми, стенди електричних та пневматичних ланцюгів електровоза і апаратно-програмний комплекс (АПК) з управління локомотива, за допомогою якого можна обрати раціональний режим ведення поїзда, закріпити навички з оперативного пошуку та усунення пошкоджень в електричних ланцюгах електровоза.

     За словами учнів, екскурсія була дуже цікавою і корисною, не зважаючи на погодні умови. Навіть мороз не завадив юнакам отримати впевненість у своєму виборі та наміри щодо озброєння професійними знаннями, уміннями і навичками.

   Щиро дякуємо керівництву структурних підрозділів «Служба кадрової і соціальної політики», «Служба локомотивного господарства», начальнику виробничого підрозділу «Електровозне депо Харків-Головне» Бартновському Олександру Марковичу, колективу депо, зокрема Францеву О.І. та Аладьіну Д.В., за плідну співпрацю у підготовці кваліфікованих робітників.

Tags: