Головна » Виховна робота » Тренінг «Толерантність – риса ХХІ століття»

Тренінг «Толерантність – риса ХХІ століття»З метою формування у здобувачів освіти уявлення про толерантність як універсальний принцип життя людини, розвитку навичок ефективної міжособистісної взаємодії 09.09.2020 майстер виробничогого навчання Демченко І.М. та класний керівник Підченко Л.М. у групі ОС-12 провели тренінг «Толерантність – риса ХХІ столітття».

Учасники, об’єднані в групи, ознайомилися з існуючими визначеннями толерантності, виробили своє і зобразили його на ватмані. Здобувачі освіти кожної групи презентували свої формулювання й розуміння толерантності. Цікаво підібрані вправи: «Риси толерантної особистості», «Дієта толерантності», «Посмішка по колу», «Емблема толерантності», «Чарівна крамниця» – дали можливість учасникам тренінгу висловити власні судження з приводу теми.

Фантазія, експресивні способи самовираження здобувачів освіти – результат свідомого з’ясування визначення толерантності. Тож маємо надію, що в подальшому кожний сформулює у собі толерантність як рису характеру.

Tags: