Головна » Без рубрики » Тренінгове заняття «Попередження торгівлі людьми»

Тренінгове заняття «Попередження торгівлі людьми»   12.12.2018 члени учнівського самоврядування Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту провели тренінгове заняття «Попередження торгівлі людьми» з учнями груп ППВ-12 та ППВ-11. Ведучими заходу були: учениця групи ППВ-12 – Левченко Марія та учениця групи ППВ-10 – Гонтаренко Марина, які отримали сертифікат тренера з теми «Здійснення превентивної роботи з протидії торгівлі людьми у закладах профтехосвіти».

   Захід проведено в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування у Харківській області» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

  Учасники тренінгу заповнили вхідну анкету для визначення рівня обізнаності з даної тематики, розглянули питання про те, яким чином можуть експлуатувати людей не лише за кордоном, а й на теренах нашої держави; обговорили поняття торгівлі людьми, її масштаби та етапи, основні причини потрапляння громадян у ситуацію торгівлі людьми; розглянули існуючі міфи та стереотипи, форми торгівлі людьми. По закінченню тренінгу учні заповнили вихідну анкету та отримали роздатковий матеріал.

Tags: