Головна » Навчально-виробнича робота » Участь у роботі Школи кращого педагогічного досвіду

Участь у роботі Школи кращого педагогічного досвіду31.05.2023 старший майстер Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Юлія ЯЛОВЕНКО взяла участь у роботі Школи кращого педагогічного досвіду, яку проводив НМЦ ПТО у Харківській області та поділилася досвідом роботи з теми: “Цифровий кейс майстра в/н та співпраця з стейк холдерами – запорука якісного уроку виробничого навчання”.

Під час заходу Юлія Костянтинівна продемонструвала електронні кейси до уроків виробничого навчання, які розміщені на платформі Google, а саме: Google-site, Google Presentation, Google-Classroom; онлайн-сервісі Genial.ly та віртуальній дошці Padlet.

Також розповіла про те, як майстри в/н проводять вступний, поточний та заключний інструктажі з використанням онлайн-сервісів: Jamboard, Eddpazzl, Liveworksheets, Wordwall, Learningapps, Google-forms, Mentimeter, їх взаємодію з учасниками освітнього процесу в Zoom Whiteboard та ін.

А наприкінці продемонструвала навчальні відео-ролики, створені за сприянням висококваліфікованих робітників виробничих підрозділів АТ «Укрзалізниця».

Tags: