Головна » Виховна робота » Урочисте свято Знань!

Урочисте свято Знань!Знову свята радісні хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Ненька-Україна всіх вітає
З урочистим святом Знань!

В актовій залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту проведено урочисту лінійку для першокурсників.

Святкову атмосферу створювали усі, хто був присутній на лінійці. В першу чергу, усміхнені першокурсники, радісні майстри виробничого навчання та класні керівники, які вже знали багато нової інформації і хотіли поділитися зі своїми учнями, щасливі батьки, які спостерігали за своїми дітьми, і, звичайно, почесні гості, які вітали зі святом.

З вітальним словом виступила директорка ліцею Ольга Агєєва, яка привітала присутніх з початком нового навчального року і побажала учням успіхів у навчанні, здобутті професії та творчих злетів; вручила Почесну грамоту Міністерства освіти і науки старшому майстру Зої Чаговець; нагородила грамотами ліцею учнів за успіхи у навчанні, активну участь у житті ліцею та групи.

На святкову лінійку завітав методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Юрій Ярошенко; заступник начальника з експлуатації моторвагонного депо Люботин Анатолій Мізяк; касир квитковий ст.Люботин ВП Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті філія Пасажирська компанія АТ «Українська залізниця» Галина Хворост; у минулому машиніст тепловоза 1 класу, машиніст електровоза 1 класу Локомотивного депо Люботин Борис Литвиненко. Вони побажали учням безмежної жаги до знань, міцного здоров’я та щасливої долі, а також провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з викладачами та батьками, зустріти щирих і надійних друзів, а згодом – здійснити свої мрії, досягти поставленої мети у житті.

Завершилося свято дзвоником, який покликав учнів на перший урок, присвячений 30-річчю незалежності України.

Любі учні, вітаємо всіх з початком нового навчального року та бажаємо досягти своєї мети у житті, з натхненням здобувати свою майбутню професію, активно брати участь у різних конкурсах та громадському житті ліцею, знайти вірних друзів. Нехай роки навчання в ліцеї будуть для вас радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів.

Tags: