Головна » Виховна робота » Вибори президента учнівського самоврядування ліцею

Вибори президента учнівського самоврядування ліцею06.10.2021 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулися он-лайн вибори президента учнівського самоврядування. Серед кандидатів було троє здобувачів освіти ліцею:

Борисов Валерій, здобувач освіти групи ПМЕП-8/9, 2 курсу;
Гаркавенко Анна, здобувачка освіти групи ППВ-13, 3 курсу;
Ісаєнко Дмитро, здобувач освіти групи ПМТЕ-20, 2 курсу.

На першому поверсі були розміщені передвиборчі програми кандидатів, які вірили в свою перемогу.

 

Тиждень передвиборчої агітації завершився он-лайн голосуванням здобувачів освіти. За результатами голосування перемогла Гаркавенко Анна! Це була несподіванка як для здобувачів освіти так і для самої Анни.

 

У Анни багато планів на майбутнє: посилення дисципліни, «Місяць кращих оцінок», регулярне проведення дискотек, збільшення проведення культурно-масових заходів, благодійних акцій, запровадити нові посади у самоврядуванні: ліцейний фотограф та журналіст. Давати змогу здобувачам освіти висловлювати бажання щодо змін у ліцеї!

«- Я згуртую навколо себе сильну команду і буду працювати на благо ліцею. Це буде єдина команда нашого закладу освіти. Тому треба об’єднатися і на власному прикладі показати, що світле майбутнє в наших руках. Справа – за професійною командою, що має зацікавленість і волю. Щирість моїх намірів та спроможність їх реалізувати буде підтверджена практичними діями.»

Ми бажаємо їй успіхів на новій посаді, наполегливості та будемо очікувати нових змін у нашому ліцеї.

Tags: