Головна » Навчально-виробнича робота » Відеоконференція «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні»

Відеоконференція «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні»26.05.2023 у рамках Тижня професійної освіти викладачами Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту (смт Кегичівка) Клавдією ОЛЬХОВСЬКОЮ та (м.Люботин) Катериною ГОВОР було проведено відеоконференцію «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні». Учасники конференції підготували цікаві доповіді, які висвітлювали питання ефективного використання енергоресурсів як у побуті, так і професійній діяльності:

1. Пащенко Кирило, здобувач освіти гр. ПМТЕ-22 (м.Люботин) «Енергоефективність. Досвід країн Європи та США»;
2. Максюта Єгор, здобувач освіти гр. ПМТЕ-22 (м.Люботин) «Аналіз використання альтернативних джерел енергії на залізницях України та світу»;
3. Кліменко Вікторія, здобувачка освіти гр. К-22, (смт Кегичівка) «Енергоефективність у професії «Кухар».
4. Кучма Данила, здобувач освіти гр. ПМТЕ-22 та члени учнівського самоврядування (м.Люботин) створили проєкт «Free Energy- подарунок для ЗСУ».

У кінці заходу учасники та гості конференції виразили свої враження за допомогою «Хмаринки слів».
Матеріали конференції можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1KpZXMrBU7uWT0ylPxG5udkyJ-1Ne0goN?usp=sharing

Tags: