Головна » Виховна робота » Відкрита кафедра до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Відкрита кафедра до Європейського дня боротьби з торгівлею людьмиТоргівля людьми – нагальна проблема сьогодення

21.10.2020 у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту в навчальній групі ПМЕП-8/9 класний керівник Коваленко Т.В. провела відкриту кафедру до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми на тему: “Торгівля людьми. Як не стати жертвою”.

Здобувачам освіти було завчасно надане посилання на перегляд фільму «Станція призначення життя» https://www.youtube.com/watch?v=00zp4CC8kHo

Під час виховної години було проведено обговорення основних моментів фільму, здобувачі освіти висловили свої думки щодо актуальності даної теми та ділилися своїми роздумами з приводу того, як не стати жертвою торгівців людьми.

Крім того, здобувачі освіти підвищили свій рівень знань щодо поняття «торгівля людьми», його історичними витоками і сучасними проявами, щодо прав та свобод громадян за кордоном, міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми та вчилися використовувати знання з правознавства в різних життєвих ситуаціях.

Захід допоміг підвищити рівень проінформованості та усвідомлення здобувачами освіти гостроти проблеми торгівлі людьми.

Наприкінці виховної години здобувачі освіти отримали посилання на виконання інтерактивної вправи https://learningapps.org/display?v=p56b86jbk20

Tags: